Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem vagyok boldog? 16/L

Miert nem vagyok boldog? 16/L

Figyelt kérdés
Ugy erzem hogy nem tud semmi se boldogga tenni. Mar szinte nem is nevetek kb semmin. Barataim nem keresnek es csak tavolodnak tolem. Nem lenne okom a szomorusagra mivel szereto csaladom van es a tanulmanyi atlagom se rossz plussz egy jo kapcsolatban is benne vagyok. Nem latok mar nagyon semmilyen oromot az eletben. Mindig a negativumokra gondolok. Olyan dolgok se viditanak fel amik regen igen pl.: karacsony (rossz pelda de ezzel tudom szemleltetni). Szep havas taj aztan jonnek a reg nem latott rokonok es a jo kis sztorik. Imadtam a hangulatat. Most meg ra gondolok es 1mp-nyi boldogsag onti el a szivemet aztan egybol jon a "sotetseg" ami szetarad a fejemben. Nem kot le semmi es ha a barataimmal vagyok mar nem nevetek annyit a kozos vicceken. Aggaszt hogy alig mosolygok par dolgon. Neha csak ki akarok menni egyedul a nagyvilagba es itthagyni mindent hatha megtalalnam a boldogsagot. Elojonnek a szep emlekek es rossz erzessel tolt el hogy mar nem ugy gondolok vissza rajuk mint regen. Nem tudom mit kezdjek magammal mert nem talalom a helyem. Kerek tanacsokat es segitseget. Mi lehet ez?

2018. okt. 9. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológussal beszélgess szerintem, az már önmagában segítene.
2018. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Felek hogy emiatt az osztalytarsaim furan neznenek ram. De koszonom mindenkeppen beszelgetni fogok vele!
2018. okt. 9. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó kapcsolatban vagy akkor ezt megtudod vele beszélni nem ? Elmondani hogy érzel.

A másik ami hirtelen eszembe jutott, hogy talán elvesztetted önmagad. Próbáld megkeresni azt/azokat a dolgokat amik éltetnek, amiket nagy örömmel csinálnál pl egy hobbi amire mindig szívesen szánsz időt. Lehet ez segítene vissza rántani a mosolygós oldalra.

2018. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen időszak, majd túl leszel rajta. Esetleg beszélj erről a barátnőiddel, barátoddal vagy valakivel (akár én is segíthetek).
2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen megtudom vele beszelni de en zarkozott tipus vagyok es inkabb elfolytom magamban a problemaimat mert tartok a reakcioktol. Koszonom mindenkinek!
2018. okt. 9. 17:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugye a barataimmal is egyre kevesebbet beszelek szoval mar kezd elveszni ez a hatartalan bizalom ezert ha szeretnem se beszelnem meg veluk olyan nyugodt szivvel
2018. okt. 9. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak depis vagy. Ilyenkor van az, hogy ami normál esetben boldoggá tesz, vagy csak egyszerűen leköt, az most nem okoz örömöt és nem érdekel. Nyugi, a depresszió is csak egy átmeneti időszak, ami idővel magától is elmúlik (igaz, később újra viszatérhet). Viszont szerintem ne erre várj, hanem keress fel egy lélekbúvárt. Ha szükséges, ír fel valami antidepresszáns tablettát.
2018. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Beszelni fogok az iskola pszichologussal es ha ugy erzi hogy szukseges akkor elkuld egy komolyabban ezzel foglalkozo emberhez szerintem
2018. okt. 9. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj ne Viki te vagy az?????????????????????

Van kotel xd

2018. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Luis19 ***** válasza:

Nekem csak anyukám és egy öcsém van, a többi rokonaim halottak.

Barátaim nincsennek a barátnőm elhagyott, depressziós lettem és magányos.

Te csak 16 éves vagy. Értékeld azt amid van. Van hol aludnod van mit enned és vam egy szerető családod és kapcsolatod. És nem vagy boldog? Szívesen cserélnék veled :D

Értékeld azt amid van. Nem kell pszichológushoz járnod.

Olyan tanácsokat mond ami a neten is megtalálható.

Meg neked nem mindegy hogy mit gondolnak rólad az osztálytársaid?

Ne foglalkozz azzal hogy mások mit gondolnal rólad. Te ilyen vagy és kész!

Szedd össze magad kérlek! Mindíg gindolj arra hogy másnak sokkal rosszabb.

18F

2018. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!