Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan sráccal, aki külsőleg nem az esetetek, de rendes?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb nálam és nem is valami jóképű. Én se vagyok egy főnyeremény, egyáltalán nem tartom magam annak, de csak azért, mert visszautasítottam, mégis az lennék?
2021. jan. 24. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a nővérem szerint beképzelt vagyok merthogy én egy főnyereménynek tartom magam. De én egyáltalán nem így vélekedek magamról. Csak azért mert elutasítottam a srácot mégis beképzelt lennék?
2021. jan. 24. 19:37
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Tini akármibe kellene. Hátha megtalálod a 600 ezer hasonló kérdés közt
2021. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátom, aki nem volt az esetem, de jó humora volt, jó szövege és meghódított ezzel. Viszont mindig azt éreztem amikor vele vagyok, h.nem tetszik. Tökjó, amikor olyan valaki a pasid, aki tényleg bejön és pl.néha csak nézed mikor alszik.
2021. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 5ből 3 olyan volt, aki nem is tetszett.

Csak megfogott a személyiségük, mert nálam igazából az az első.

A 4.kapcsolatomnál meg tetszett az illető, de nagyon rossz személyisége volt, így szakítás lett belőle.

Mostani páromra nem mondtam volna, hogy nagyon tetszik (szőke haj, kék szem, félhosszú haj -> nekem pont a hosszabb barna haj, és bármilyen szem jön be), de személyiségre hihetetlenül bejött, mintha ezer éve ismertük volna egymást mikor chateltünk és találkoztunk.

Nos, vele 1 éve vagyok együtt, összeköltöztünk és idén próbálunk kiköltözni Angliába.


Szóval lényeg, hogy hiába nem tetszett az elején, ahogy bejött a személyisége, bejött ő is, mára már kb ő a leghelyesebb férfi számomra.

20L

2021. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha nem tetszik nekem kulsore, nem talalom vonzonak, nem szeretnem hitegetni. azzal jovok ossze aki tetszik, es emellett a szemelyiseget is szeretni lehet
2021. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszik? Nem vonz? Hozzam ne erjen? Es rendes. Osszejonnek vele?

Hat krvara nem.

Ha valaki baromi csunya es tetszik, imadom, birom, akkor igen.

2021. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!