Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnák nyitottabb lenni?

Hogyan tudnák nyitottabb lenni?

Figyelt kérdés
18/f Nem vagyok a szó fosó típusú forma...eltudok beszélgetni emberekkel, de a mai 16 körüliekkel nem bagyon. Naggyábol eltudok velük is lenni csak nehezebb. Most mentem vissza a közép suliba és ott ilyen korúak vabnak, de nem ez a lényeg. Mindig külön elvagyok...múltkor kérdezték h mert aldogalok egyedül de mondtam h elvagyok igy...menne is egy darabig de aztán kezdeném unni.ugyhogy valamit kellene e téren kezdeni magammal.elegge nyers tudok lenni kimondom az igazságot, van egy sajatosságom meg kicsit kicsi az onbizalmam. Jönnek oda hozzám és beszélgetek is velük de én nagyon nem kezdemenyezek beszélgetés csak néha mikor raveszem magam és ezen akarok változtatni h tudjak kezdemenyezni könnyen.

2017. szept. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló típus vagyok, mint te és nekem az segít ha egy kicsit felszabadulok és elengedem magam, ahol a helyzet megkívánja 😃
2017. szept. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj valamilyen harcművészetre! Komolyan! Közelebb kerülsz az emberekhez, önbizalmat nyersz, megtanulsz jobban eggyüttműködni, bátrabb leszel és ezeket mind fogod tudni hasznosítani a való életben. Nekem sokat segített. És függetlenül a 16 évesekkel való társalgástól, tényleg bárkivel való hozzáállásban beszélgetésben segít.
2017. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha unod, hogy egyedül vagy, akkor vedd rá magad, hogy kezdeményezz. Könnyebb akkor lesz, ha gyakorlod. De azt ne várd magadtól, hogy alapjában véve megváltozz, mert az nem nagyon várható.
2017. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehetsz nyitott ha nincsenek előitéleteid,szabadelvű vagy és mindig önmagadat adod. Ez a nyitottság
2017. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!