Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet jól kijönni a...

Hogy lehet jól kijönni a cigányokkal, magyarként?

Figyelt kérdés
Mi az a viselkedési mód? Ha finoman vagy velük elkezdenek szívatni,szórakozni veled,ha keményebb akkor félő,hogy ők is agresszívek lesznek és hamar elkezdenek kiabálni,verekedni.
2021. febr. 5. 13:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb ha félnek tőled.
2021. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

5: "Miért mi van akkor,ha lebratyizik velük az ember? "


Előbb-utóbb lehúznak! Palimadárnak néznek, a csicskájuk leszel.

2021. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ha haverkodsz velük akkor is lehúznak meg csicskáztatnak?(egy havert nem húzok le vagy csicskáztatok,hanem akit utálok)
2021. febr. 5. 15:36
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

13: bakker, mert magyar aggyal gondolkozol!


De nekik más a gondolatviláguk!

2021. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

"Ha haverkodsz velük akkor is lehúznak meg csicskáztatnak?"


Ők állatok, kiszagolják rajtad a félszet, hogy csak azért bratiyzol le velük, mert félsz tőlük, aztán hipphopp észre sem veszed és már a csicskájuk leszel.

2021. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

15: én is ezt próbálom elmagyarázni neki...


(12-es voltam)

2021. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha már veled egy munkahelyen vannak, feltételezem hofy többé-kevésbé azért egy szinten vagytok, hiszen egy munkahely nagyvonalakban egy szintet tart. Pl fontos munkákra nem vesznek fel prolikat, "egyszerűre" pedig nem vesznek fel (ahogy ők mondják) "túlképzetteket". Vagyis programozó cégben nincsenek "sittesek", közmunkások között pedig nincsenek 5 diplomások. Először is ezt kell elfogadnod. Hogy akikkel egy munkahelyen vagy, azoknál bizony nem vagy felsőbbrendű.
2021. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Kerüld őket, az a tuti.
2021. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Ez a francia öregasszony is próbált a cigányokkal haverkodni... Olvasd el, mit lett a vége...


[link]

2021. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem barátkozom velük. Igazából senkivel sem. Munkahelyen miatt muszáj magyarral és cigannyal is szót értenem. 10 év alatt még konfliktusom nem volt velük. És nem azért mert a csicskajuk vagyok. Határozott személyiség vagyok ami ilyen helyzetbwn fontos. Illetve emberként kezelem őket. Ha nagyon elszalad a ló akkor abban a pillanatban redezem le.
2021. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!