Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet jól kijönni a...

Hogy lehet jól kijönni a cigányokkal, magyarként?

Figyelt kérdés
Mi az a viselkedési mód? Ha finoman vagy velük elkezdenek szívatni,szórakozni veled,ha keményebb akkor félő,hogy ők is agresszívek lesznek és hamar elkezdenek kiabálni,verekedni.
2021. febr. 5. 13:21
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
50%
Bazd pofán a büdösöket!
2021. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
71%
keruld el oket. kiveve ha nalad divat az, hogy igy teso ugy teso, ciganybalon meg osszeverik egymast, a sogorral, sogornovel osszeallnak, ha gazdagok akkor villognak az ujjnyi lancokkal, a gyereket meg nem tudjak jora tanitani. egyedul haver vagy, csak akkor nagy a szajuk ha ott vannak a tezsvirek. lehet leszavazni, tiltani, meg mittudomen.
2021. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Jól kijössz velük?
2021. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kerülöm őket amennyire lehet.
2021. jún. 6. 11:14
 25/31 _csabi_ ***** válasza:
69%

Tisztelt kérdező/ kommentelők!

Én mint ( magyar-cigány) tehát félvérű, muzsikus családból származó roma fiú, nagyon meglepődtem ezen a kissé fura kérdésen.

Láttam egy hírportálon, ha veszett kutyával találkozol, mit kell olyankor tenni. Na most ti azt hiszitek hogy ha egy roma elmegy mellettetek akkor ellop, kirabol, leüt, megerőszakol?

Megértem teljes mértékben a magyarokat, tiszteletben tartom a véleményüket, de ha egy ilyen kérdést tesztek fel, akkor mit hogyjek? Azt hogy mindig féltek ha a közelembe vagytok? Ha eltünik valami én voltam?

Nem sértés, de a magyarok közt van százszor retkesebb, hülyébb, lopósabb.

Nem egy nemzetet kéne egy kalap alá venni, mert két kutya közt is van sok külömbség!

Remélem világos ez mindenkinek...

Es hogy azért válaszoljak az eredeti kérdesre (mert biztos nagy kihívás cigányokkal baratkozni),

V: A cigányok is emberek, éreznek, barátkoznak, ha akarsz vele akkor ő is viszonozni fogja a dolgot...

Köszönöm szépen, elnézést a kifejezések, egyéb megnevezések, megnyilvánulásaim miatt, de nagyon fel húztam magamat!:)

Sok sok erőt!🖐🏼

2021. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

#25

"Na most ti azt hiszitek hogy ha egy roma elmegy mellettetek akkor ellop, kirabol, leüt, megerőszakol?"


Jó eséllyel igen, ha falkában vannak!


És ezt neked legalább olyan jól kellene tudnod, mint a magyaroknak!

Nem véletlenül alakult ki ez a vélemény a cigányokról és nem a svábokról, tótokról, vagy egyéb, velünk békességben élő nációról.

Tehát, ha reklamálni akarsz, akkor azt náluk tegyed, ne azoknál, akik elszenvedői a tevékenységüknek!


És még annyit:

"...a magyarok közt van százszor retkesebb, hülyébb, lopósabb."

Lehet!

Csak éppen az arányok a nem mindegy kategória!

Ameddig 1000 magyarból 1 retkes, hülye, vagy lopós és a többi 999 normális, addig 1000 cigányból 999 retkes, hülye, lopós és 1 a normális.


És ha nem tudnád, a cigányok nem "nemzet", soha nem is volt.

A nemzet ugyanis egy államot alkotó nép, azonos nyelvű, kultúrájú, közös történelmi gyökerű, azonos jogú polgárok tartós közössége.

2021. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

25-ös!

Ugye tisztában vagy vele, látod, hogy miért van ez az előítélet a cigányokkal szemben, vagy homokba dugod a fejed?

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy minden cigány egyforma, sőt, aki egyszerűen emberként él, úgy viselkedik, annál nincs is jelentősége a származásának. Szerintem az emberek 90%-a így gondolja és amikor a cigányokat szidja, az kizárólag azokra vonatkozik, akik a rossz értelemben vett cigány módon élnek.

2021. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 _csabi_ ***** válasza:
100%

#26

Elhiszem, igaz, de ha én normális vagyok veled, addig énis elvárom hogy te is.

Tehát ha en becsuletes vagyok, akkor mindegy mert roma vagyok?

Erről nem tehetek. Ezt kaptam. Megszulettem, roma lettem.

Hála isten , nagypapám sváb, meg félvérek a szüleim is...

Esküszöm, megvédem a magyar embereket, mert elérem a célomat akkor én leszek az a cigány aki szembe áll a mittudom én mennyi cigánnyal.

Tisztelem a magyarokat, sőt nekem sokat jelent sok magyar ember az életemben.

Én nem analfabéta vagyok, beszélni is tudok, úgy ahogy mosz írok, de ne tudd meg milyen bosszantó amikor egy roma, a facebookra kitesz egy hirdetést halandzsa nyelven. :)

Remélem nem írtam semmi rosszat! 🙃

2021. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
68%

#28

Mit erőlteted ezt a cigányvonalat?

Nem is vagy igazi cigány, legfeljebb negyed, vagy nyolcadrészt, nem élsz cigány módra, akkor miért veszed magadra az olyan cigányok iránti ellenszenvet, akiket magad is elítélsz?

Senki nem tőled retteg az utcán, nyugi, a kérdés nem rólad szól!

2021. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 _csabi_ ***** válasza:
30%

Köszönöm nektek!

Mától tisztábban látok.

Vigyázzatok magatokra!😇

2021. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!