Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néhány ember miért így gondolk...

Néhány ember miért így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Van ez a Koronavírus mizéria és vannak ezek a korlatozások.

Szüleim beszélgettek, hogy semmi értelme ezeknek a korlátozásoknak, mert ha valakinek meg kell halni, akkor úgyis meghal, meg hogy hulljon a gyengébb és az erősebb maradjon fenn.



2021. febr. 15. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
35%
Most jarkalok varosban (papirokat intezek), csak oregek, maszkok a nyakukon, cigit szivjak mert azt lehet, en meg 20on evesen hordjam a maszkot, tokom kivan, ja a masik oltani azt nem akarnak abba csipp van. Ertheto h a termeszetes kivalasztodasra biznak egyesek a dolgot.
2021. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
0%

A lezárások és maszkok helyett sokkal többet érne, ha az emberek egészségesen élnének, szellemileg egészségesek és nyugodtak lennének, sokat mozognának, egészségesen táplálkoznának. Elkapnák, de nem halnának bele, nem lenne több egy náthánál.

A nagyapám teljesen ki van borulva a jelenlegi helyzeten, mert ostobaságnak tartja, hogy egy kisebbség miatt korlátozzanak mindenkit.

2021. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Kevesebb munka kéne, több pihenés/idő, kevesebb stressz, több családdal töltött idő
2021. febr. 15. 11:57
 24/68 anonim ***** válasza:
59%
Mi akadályoz meg abban, hogy ilyen munkád legyen? Tanulni kell, keresni a lehetőségeket és máris kinyílik a világ. Sose lesz mindenkinek ilyen állása, de ha szeretnél, tegyél érte.
2021. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

"Az ossz halalozas nem haladta meg a tavalyit"


No offense, de te megbuktál matekból, hogy két szám összehasonlítása nem megy? 2019-ben kb. 130 ezren haltak meg, 2020-ban meg 140 ezren (utóbbihoz tegyük hozzá, hogy korlátozásokkal, nyilván nélkülük még magasabb lenne)

2021. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
30%

#20 Úgy értettem az elvettéket, hogy tervezni nem lehetett. Ja, lehetett menni nyaralni, ha valaki meghetei azt, hogy az utolsó pillanatban vesz ki szabadságot (én nem tehetem meg, hónapokkal előre le kell adni). Mert ugye napról-napra változtak sokszor a szabályozások. Esküvők, koncertek ugyanez. Voltak-voltak, de tervezni nem lehett velük. Nekem idén nyáron lenne, tervezem is, meg próbálom is magam nem nagyon beleélni. Elég szar így. Nyilván nem ez az élet problémája, de igen, nekem ezzel elveszik pl a szervezés örömét.

Az, hogy te egy fesztiválon csak beb.szva fetrengeni tudsz, a te bajod.

Jó lenne abbahagyni az ítélkező általánosítást!

2021. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

25, azt lejjebb javitottam, de az 5 eves mozgo atlagot pl a tavalyi halalozas se haladta meg, es lehet hogy lezarasok nelkul tobb lenne a halott szama, de nem annyival ami indokolna a korlatozadokat, vannak gazdasagi es emberi tenyezok is nem minrenki akar ugy elni ahogy most.


Amugy ha azt latnam hogy 8 millioan regisztraltak oltasra, logikusak a szavlbalyok, pl cigizni se lehesen meg profi felprofi sportolokra is legyen ervenyes a korlatozas stb. Akkor azt mondom mukodhet es hajlando vagyok lemondani egy ideig a jobb eletszinvonalrol, de igy h azokert aldozom be ezt akik bsznakk bele a dolgokba ezekert nem vagyok hajlando egy fikarcnyi aldozatot se hozni.

2021. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:

22-es, ezt senki nem vitatja, de ez nagyon utópia. Még ha eljátszunk a gondolattal, hogy mindenki hirtelen lemond a káros szokásokról, és egészségesen akar élni, akkor sem tudna. Vagy pénz nincs, vagy az idő kevés.


Az egészségesebb ételek drágábbak. Most megnéztem, a fagyasztott brokkoli 450 grammos, hát én simán meg tudnám enni az egész zacskóval egy étkezéshez. Krumpliból nem tudok megenni fél kilót, mert laktat. Aki szegény, annak az a fontos, hogy minél olcsóbban minél több napra legyen ennivalója.


Ha valaki meg sokat dolgozik, lehet, hogy csak fél óra szabadideje van, és ahelyett, hogy felüléseket csinálna, inkább olvas, mert ahogy írtad, a mentális egészség is fontos.

2021. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
33%
Ez a "tegyél érte" ember meg... no komment.
2021. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:

"de az 5 eves mozgo atlagot pl a tavalyi halalozas se haladta meg"


Azt is meghaladta...

2021. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!