Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néhány ember miért így gondolk...

Néhány ember miért így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Van ez a Koronavírus mizéria és vannak ezek a korlatozások.

Szüleim beszélgettek, hogy semmi értelme ezeknek a korlátozásoknak, mert ha valakinek meg kell halni, akkor úgyis meghal, meg hogy hulljon a gyengébb és az erősebb maradjon fenn.



2021. febr. 15. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Egy tanar 140nettot keres kezdokent... Akkor senki se legyen tanar.


Azokrop akik ciganysorra szuletnek nem is beszelve.


Nem, nem tud mindenki tenni azert h gazdag legyen max elmeletben.

2021. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

"30 évesen elkezdhetek ingyen egy egyetemet?"


Igen

2021. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
De teljesen ingyen? Egy forintot nem kell rá költeni? Levelezőn is?
2021. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
A szájbarágós válaszokat is várom, hogy hogyan lehet előrelépni, azt ne sumákoljátok el.
2021. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

40: szerintem sok mindent javasoltunk, de te folyamatosan a kifogásokat gyártok. Közvetítővel ingyen is lehet menni külföldre, de tény, hogy ez a rögösebb út.


41: azzal teljesen egyetértek, hogy vannak méltatlanul alulértékelt szakmák, mint pl a tanári és ez hatalmas probléma a társadalomra nézve,de te mint egyén ennek tudatában választhatsz másik pályát. Én pl szívesen lettem volna tanár, de ennek tudatában mást választottam.


És szerintem mindenkinek van esélye egy viszonylagosan jó életre, de az tény, hogy az esélyek megközelítőleg sem egyenlőek.

2021. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

Ha keletmagyarorszagi ciganysorra szuletsz 90szazalek, higy nem lesz beloled meg egyetemista se. Mindent az dont el kb hogy hova szuletsz. Szoval a csak tenni kell erte az egy nagy hazugsag, mondom ezt mernokkent mielott kitalalod hogy csak mentegetozok.


Altalaban a szerencses vagy masokbol elo emberek hangoztattjak ezt a mindent elerhetsz csak tenni kell erte szoveget, pedig jobb lenne ha a realitasok talajan maradnanak az emberek.

2021. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
Ha sose jártál egyetemre, és nem használtad el a 12 db államilag finanszírozott félévedet, akkor mehetsz ingyen egyetemre. A felvi.hu-n kell jelentkezni, nyilván a felvételi ponthatárt el kell érni (a pontjaidat a középiskolai eredményeidből + érettségiből számolják). A felvi.hu-n minden le van írva.
2021. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
Az egészségéért viszont mindenki tehet. Ha az egészséges étkezés drágább is (attól függ, hogy csinálod, mert a rizs például pont olcsó és laktató), de a mozogni ingyenes. Futni lehet ingyen, otthon beraksz egy YouTube-os edzősort is csinálod. Már ezzel sokat tettél, egyeseknek viszont erre sincs igénye.
2021. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

"szerintem sok mindent javasoltunk, de te folyamatosan a kifogásokat gyártok."


Semmit nem javasoltál. Konkrét szakmákat szeretnék.


Nem tudok kifogásokat mondani, mert nincs alapállítás, csak egy ködös, "csak tenni kell érte".

2021. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen szakmával kereshetsz jó, ha elég jól csinálod. Ismerek jól kereső fizikust, asztalost, magántanárt, restaurátort, pedig ezeknek semmi közük egymáshoz.
2021. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!