Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néhány ember miért így gondolk...

Néhány ember miért így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Van ez a Koronavírus mizéria és vannak ezek a korlatozások.

Szüleim beszélgettek, hogy semmi értelme ezeknek a korlátozásoknak, mert ha valakinek meg kell halni, akkor úgyis meghal, meg hogy hulljon a gyengébb és az erősebb maradjon fenn.



2021. febr. 15. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Az már mindenkinek a magánügye, ha tönkre vágja az egészségét, de nehogy már hozzájuk kell igazodni. Egy alma pedig olcsóbb, mint a chips és cigi.
2021. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:

#29

Miért, mit csináljon? Igenis tenni kell azért, amit szeretnél, semmi se fog az öledbe hullani.

2021. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

"Egy alma pedig olcsóbb, mint a chips és cigi."


Ezt nem tagadom, de a csipsz jobban eltelít, mint az alma. Erről beszéltem, hogy akinek nincs pénze, az azt fogja nézni, mi az, amitől nem lesz éhes.


A cigi mellékes, azt nem esszük, én az étkezésről beszéltem. Nyilván cigizni sem kell, de az nem kaja.

2021. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
Igen, de ha sok pénzt akarok, mit kell tennem? Tanulni? Nincs rá pénzem. Ha többet dolgozok most, hogy legyen rá pénzem, akkor meg időm nem lesz. Magamat tudom képezni, de papírt nem kapok róla, akkor ennyi. Mit kéne tanulni? Olyat, amihez nincs affinitásom? Legyünk mind informatikusok? Ha olyat dolgozok, amit gyűlölök, akkor stresszben ugyanott vagyok.
2021. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
Akkor mit vársz? Hogy az öledbe hullik a nyugodt jólét? Hogy mások megadják neked?
2021. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

Nem, azt várom, hogy konkrétan írd le, hogy mire gondolsz. Ne csak nagy vonalakban, hanem pontosan.


Vagy tényleg csak ennyi a terv? Hogy menjünk mind informatikusnak?

2021. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:

34:

Először is olyan szakmát kell tanulni, amit megfizetnek. Ez nem feltétlen kizárólag az informatika, az egy jó példa, de azon kívül van egy csomó jól fizetett szakma.


Aztán vagy túlórázol, hogy pénzt költs a tanulásra vagy hitelt veszel fel (diák hitel). Esetleg kimész külföldre pár évre pénzt gyűjteni...

2021. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:

"Tanulni? Nincs rá pénzem"


Tudtommal a közoktatás ingyenes az országban

2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pont nem informatikus vagyok, mert hülye vagyok a matekhoz. :D Én művészeti pályán dolgozok, de elhiheted, hogy megvoltam a magam nehézségei. Bármilyen területen élhetsz jól, ha elég jól csinálod. Hol van az "egész jól"? Nem tudom, nem is tisztem eldönteni. Viszont akkor másnak ne kelljen hozzájuk alkalmazkodni.
2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

"Tudtommal a közoktatás ingyenes az országban"


30 évesen elkezdhetek ingyen egy egyetemet? Külföldre hogy megyek semmi pénzből?


Elég jól. Takarítóként is élhet valaki elég jól, ha jól csinálja? Mert ezek eléggé demagógan hangzanak.


Ne értsetek félre, én komolyan mondom, hogy szájbarágós, gyakorlatias tippeket, tanácsokat várok, nem olyat, hogy "akarni kell".

2021. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!