Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pedofília, nemi erőszak,...

Pedofília, nemi erőszak, kannibalizmus. Hogy tudnak az emberek ilyen dolgokkal viccelődni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már ilyen "poénokat" elhangozni társaságban, de Facebook kommentet is olvastam már kisgyerekes apukától, aki szerint azért jó a gyereklány, mert kis szájban nagyobbnak tűnik a f***a.

Ezek most tényleg olyan viccesek? Normális az, aki gy nő/kisgyerek megerőszakolásával "poénkodik"? Nagyon sokszor megkaptam már, hogy túlreagálom, hogy nem értem a viccet (de értem, csak nem vicces), de én úgy érzem, hogy ez minden jóérzésű ember számára undorító.



2021. febr. 23. 09:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%

Hát az konkrétan nem srác volt, hanem egy undorító fószer a stílusából ítélve.


Amugy azt nem értem, ha valakit ilyen ér, akkor egyből elkezditek védeni azt, aki undorítóan viselkedik. Ilyennel viccelni, és amit a 8-as írt, azzal viccelni, nem vicces, csak azt tükrözi, hogy aki ilyet csinál, az nem jószándékú ember, mert ártó dolgokkal viccelődik, ami nem vicces.


Lehet ezt magyarázni, de ezek a dolgok nem viccesek, hanem undorítóak.

2021. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%
Én bírom a fekete humort,de van rengeteg olyan poénnak szánt is köztük azért,ami már tényleg totál beteges és undorító.Ez a gyereklányos is,amit példaként hoztál fel,nálam már az undorító kategóriába tartozik.
2021. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

Fekete poén, én szeretem, de azért valljuk be...erősen számít hogy ki írja le.


Egy lányos apuka szájából ez elég meredek nekem, persze attól meg lehet nevetnék rajta egyet ha a neten olvasom, de ha élőben vállalna egy ilyen poént lehet holnap már nem szívesen keresném a társaságát :D

2021. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy az emberek azt hiszik, hogy interneten anonim bármit megtehetnek,ismeretlenekkel, bármit mondhatnak, vagy amit írt a kérdező, hogy facebook bejegyzésbe egy kisgyermekes apuka ilyennel viccelődik, és ezt az asszony nem szégyeli? Undorító! Egy munkáltató ezt látva azt mondja ez rájuk nézve is szégyen és minden valamire való munkáltató ez ellen tesz is. Őszintén undorító, pláne el is gondolkodtató, hogy ha ilyennel poénkodik, akkor hogy tekint a gyerekére? Vajon a gyerekével mi van, ha ilyennek viccelődik? Nem gondolja komolyan és csak szimpla viccnek gondolja? Akkor iszonyat ostoba! Én nem hiszek ilyesmibe, aki ilyeneket mond és röhög rajta, az nem jó ember.



Amúgy akik ilyeneket mondanak, azoknak a párkapcsolatuk is olyan, vagy beválaszt egy olyat, aki szintén olyan, és aztán meg x idő után kiégnek.

2021. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom! Ez undorító.

Egyáltalán nincs semmiféle hasonlóság a fekete humor és a kérdező által felvázolt "poénnak" szánt döbbenetnek.

Ugyanis a halál a élet velejárója, mindenkivel megtörténik minimum egyszer, teljesen természetesen az életünk része.

De a pedofília? Az erőszak? Akármilyen abúzus? Hát, még szerencse, hogy nem az életünk része. Sajnos, hogy vannak, akik áldozatul esnek, ÉS EGYÁLTALÁN NEM VICCES.

2021. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell hozzá más, csak egy kis intelligencia, hogy meg tudjuk különböztetni a fekete humort meg ezt...

A fekete humor oké, ez nem. Ez beteg.

2021. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%

15, 16


A fekete humor csoportok 90% tele van ilyen jellegű bejegyzésekkel.

2021. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Mint pl amit a kérdező leírt...
2021. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a fekete humort, de szerintem megvan ennek is a helye és az ideje. Na meg a fekete "humor" legyen legalább humoros a kérdésben levő példa szerintem pl. szimplán nem vicces.

Aki nyilvánosan nyomat ilyeneket, az szerintem simán csak érzéketlen. De társaságban szerintem pl. elfér. Még arra a témára is ezt gondolom, amiben személyes érintettségem van és nagyon komoly, fájó emlékeim vele kapcsolatban (esetemben ezek a témák a zaklatás, az öngyilkosság, gyógyíthatatlan halálos betegségek, és a testi fogyatékosságok), a baráti körömben már vagyunk annyira őszinte viszonyban egymással, hogy senki nem veszi magára az ilyesmit és nincs benne bántás, ott mennek az ilyesmi viccek.

Nyilvánosan nem tartom normálisnak az ilyesmit.

2021. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
57%
EQ az one ilyen embereknél.
2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!