Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pedofília, nemi erőszak,...

Pedofília, nemi erőszak, kannibalizmus. Hogy tudnak az emberek ilyen dolgokkal viccelődni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már ilyen "poénokat" elhangozni társaságban, de Facebook kommentet is olvastam már kisgyerekes apukától, aki szerint azért jó a gyereklány, mert kis szájban nagyobbnak tűnik a f***a.

Ezek most tényleg olyan viccesek? Normális az, aki gy nő/kisgyerek megerőszakolásával "poénkodik"? Nagyon sokszor megkaptam már, hogy túlreagálom, hogy nem értem a viccet (de értem, csak nem vicces), de én úgy érzem, hogy ez minden jóérzésű ember számára undorító.



2021. febr. 23. 09:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
37%

17


Félreértések elkerülése véget...én nem posztolok ilyesmit, de benne vagyok pár ilyen fb csoportban és ott senkit nem zavarnak a hasonló jellegű ""poénok"".

2021. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%

#21

Az elég nagy baj ha az ilyenek senkit nem zavarnak. A fekete humorral nekem sincs problémám, tuti pokolra is kerülök miatta, hogy jókat tudok rajta nevetni, de én ebben nem látom a humort. Aki ilyennel "viccel" ott valami baj van. Ha legalább vicces lenne, de még az se.

2021. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

22


Hasonló véleményen vagyok, én tovább görgetek az olyan posztokon.


Mind1 nem írok többet, mert látom szét vagyok pontozva pedig semmi rosszat nem írtam :D

2021. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
92%
Mert bunkó gyökerek, azért.
2021. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg, perverz állat, aki ezzel viccelődik.
2021. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%
Undorító
2021. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Én hangosan sose mondom ki, de ha szóba kerül hasonló, akkor az elképedés és a megrendülés között mindig van néhány másodperc, amikor vicceket gyárt az agyam. Nem tudom, miért, talán így próbálja felfogni, amúgy is humorral reagálok bármiféle problémára. Szóval hogy hogy jön a poénkodás az ilyesmivel, az ezért is lehet, de aki le is írja ezeket, az egy barom, ráadásul a példa még csak nem is olyannak tűnik, mint egy pánikreakció.
2021. máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszenek az ilyen viccek. Lehet pontozni. ;)

17/L

2021. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 botond balogh válasza:
40%
Valamelyik országokban az embereket elégetik ezért
2021. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

#29.

És te azt normális dolognak tartod, hogy egy viccért kivégzik az embereket?

2021. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!