Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pedofília, nemi erőszak,...

Pedofília, nemi erőszak, kannibalizmus. Hogy tudnak az emberek ilyen dolgokkal viccelődni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már ilyen "poénokat" elhangozni társaságban, de Facebook kommentet is olvastam már kisgyerekes apukától, aki szerint azért jó a gyereklány, mert kis szájban nagyobbnak tűnik a f***a.

Ezek most tényleg olyan viccesek? Normális az, aki gy nő/kisgyerek megerőszakolásával "poénkodik"? Nagyon sokszor megkaptam már, hogy túlreagálom, hogy nem értem a viccet (de értem, csak nem vicces), de én úgy érzem, hogy ez minden jóérzésű ember számára undorító.



2021. febr. 23. 09:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

AZ megint elmebeteg, aki ezért kivégez valakit.

29-es, te nem érzed ennek az aránytalanságát?

Ha ez bűn, szabjanak ki pénzbírságot, de ezért valakit kivégezni baromság. AZ ilyenek mit tesznek a gyilkosokkal? Őket is legfeljebb kivégezni lehet. HA összehasonlítod, láthatod, hogy butaság ilyenért ekkora szankciót alkalmazni. Nem is a fejlett országokban van ez, hanem az elmaradott, primitív népeknél.

2021. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Amit le írtál nem vicces van fekete humorban pedós is de nem így tálalva ez tabu humor lehet rossz vicced de azt megbánja az ember humor konteksztus függő


Nálunk volt gyerek zsúr havernak minden előzmény nélkül ölébe ült kis csaj azóta szívjuk vérét viccből de ez csak nekünk vicces mert kínos neki hátt így tudunk viccelni ezzel. de ijen ízléstelen dolgokat nem mondunk amit írtál mert még gondolat is undor fog el

2022. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

#32

Amit te leírtál, abban is a gyereket szexualizáljátok viccnek betudva (ha jól értem), amit én leírtam, ott is ez a helyzet. Én nem látok különbséget.

2022. szept. 9. 14:51
 34/40 anonim ***** válasza:
24%

Nincs gyerek szexuálizálva ebben csak az volt vicc hogy haver cukoltuk hogy pedó nem gyerekről volt szó ez azért teljesen más mint te leirtál abban konréntan petting van és undorító

Nem kell félre érteni

2022. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
66%
34: de igen, mivel meg lett említve a gyerek, még ha poén szinten is, szexuális kontextusban. Ne legyetek már ennyire egybites prolik...
2022. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
52%

35 os Egybites prolik vagyunk nagyon vicces

Úgy látom téleg túl van reagálva az egész nem kell ebbe túl sokat belle látni és gyerekről szóse volt nem is értelek ez teljesen ártatlan viccelődés ha ismernél engem meg barátaimat nem ezt mondanád azért mi elég kulturáltak vagyunk

De csak hogy mondják példát showder kluban is volt már olyan felépő aki ilyes falyta viccet mondot nálunk kicsi nyerseben tálalva tévébe is le atták és az embereket nevetek rajta ja ők viccelőd hétnek ilyenen igaz ez teljesen elfogadott ugye még Fábri is mondott olyan viccet amiben magára mondja hogy pedó ja az is vecces csak milyénk nem hát persze

Szerintem meg az buta aki nem érti persze ahhoz ott kell legyél poén születés kór


És nem takarózni ilyenek kell hogy gyerek mert persze hogy így kicsavarod akkor az nem helyén való félre magyarázod vagy trollkotsz ne legyél álszent aki csak pontokért kommentel mert tele oldal ilyennek kell legalább olvasd el figyelmesen mit írtam és értelmezd ha nem megy nem az én hibám

2022. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%
36: ilyen helyesírással győzködsz másokat, hogy okos vagy... kissé kontraproduktív. Amúgy nem, a showder klubos fellépőktől is ízléstelen, ócska poénnak tartom ezeket a poénokat, és az, hogy sokan nevetnek rajta, nem azt jelenti, hogy nem ízléstelen a poén, mert sok ízléstelen ember is van (avagy "a lótrágya finom, mert ötmilliárd légy nem tévedhet"). Ilyennel kultúrember NEM VICCELŐDIK, ennyi.
2022. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
52%

37 és Az csak hasonlat volt hogy valamihez hasonlítjuk magunkat

Hatjuk már ezt kultúr ember szerintem ase tudod pontosan miről van szó talán lehet mást értünk ugyanaz szavak alatt

Anyi ember vann aki mást ért


Senki nem bizonygatok okos vagy te aki szerint helyesírás = intelligencia ja más ok nem is lehet

És külünben ez régebben tini koromban tőrtént meg ez amit írtam

Amúgy meg ízlés kérdése

De gondol szerinted aki pl.

Mohács Dánieltnek kedveli poénjait az kultúrálatlan féreg igaz? Tudom tudom merev emberek nam látnak 2nél tovább

Ne keverd kis dolgod a óriásival vann külömbség vicc és vicc között is nem értem honnan jön le ez neked hogy azt akarom bizonygatni hogy okos vagyok direkt kőteketsz

2022. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hol forogsz kérdező hogy ilyenek halasz meg olvasol?

Nem csak valamit félreértés nem hiszem el hogy facebookon van ilyen fura én soha nem olvastam ilyen undorító viccet sőt emberek szájából se hallottam

Milyen körökben forogsz vagy csak kitaláltad mert nem tudom el hinni hogy apa ilyet írjon facebookon lehet mocskos vicc csak hát ne is figyelj rájuk ők nem kultúr emberek csak szar szemét alakok drágár szavakkal

Nem megy nekik diskurzus magas fokon biztos szüleik is hasonlóak vóltak majd kihívóm rájuk erőkőlcs rendészetet akkor annyi lesz nekik legalább 20 év hanem 30 év szoba fogság na akkor elmegy kedvűk egy életre meg te is vissza igazolás kapsz inye hogy a igazad vólt hogy volt merszük elent mondani hát szembe úsznak az áral hát nem eszik ugyanazt amit mi chő gátlástalan emberek ezzek mi nem is érdemlik az életet vannak itt még csoportok akiket ki lehet rekeszteni mert háát nem folyik arany véruk helyet na istentelenek hogy merészelnek mást gondolni azzonal rájuk támadok véres habos szájjal na kellet ez nekik hát nem bírnak magukkal! hol határ nem tudják persze a határ mindig ugyan ott van csak nem mozdult el csak más honnan nézve mintha más hol lenne mint tegnap de nem gond semmi parra

Nem azzal okoznak kárt hogy meg erőszakolják fiaikat lányainkat

Nem nem nem az fontosabb ki mond ízlésteleneb poént hát ez mekkora bűn égbe ki áltó sőt erre alapozva élem az életem nincs is más értelme ahogy semminek de legalább találtuk valakit valakiket kit mit gyűlölhetünk mit utálhatunk kiket szídalmazhatünk így értékesebbnek érezheted magad mert hát okosabb, ügyesebb vagy jobb kulturáltab, szebb, erősebb, intelligenseb mert ez számít lelkének mindegy győzelem fontos nem rész vétel hát nem ők csak rosz emberek lehetnek és pont nincs tovább maga nyert vigye el nyereményt és tőrőljék ki velle

Taps taps taps ha nem tudnátok most álva tapsolok aztán fejet hajtok nagy nép előtt mert hát töpség dőnt kissebség kirekesztődik a szemetek hogy mernek mást állítani vhu kultúr csürhe na de ez már így ilyet ez téleg mocskos aberrált pártiak érzem soros kezze ebben is benne van ő mozgatja a szálakat meg hát két harmad milliók állnak mellettünk csak nem tévedtünk hát ez ember őnzetlen és tiszta szívből szereti az ember társait nem bántja őket nincs itt baj hísz mindannyian egyen értéküek vagyünk nem igaz egyenlő jogokkal na akkó meg mit kell vitázni hogy jeges vagy tejes kávé hát nem mindegy, attól még lesz benne koffein ja hogy úgy szereted egéségedre te dolgod szabad országban élsz te dőnt heted el én aztán nem ítélek el tudod mindig minden körülmények között az ember őszinte hát nem így van na jó sokat olvastál pihenjél is ozt jó napokat

2022. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

bizony hogy vicces, főleg ha átestél rajta kekekeke



viccet félretéve (lol) ez valóban eléggé akasztófahumor meg morbidhumor, kifejezetten vulgáris megértem ha vkit aggaszt. social medián meg mindenki előtt én se szoktam ilyeneket mondani, legfeljebb közeli barátaimmal szoktunk ilyeneken viccelődni

2023. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!