Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, hogyan vennétek ezt a...

Lányok, hogyan vennétek ezt a fajta közeledést?

Figyelt kérdés

Buszon szoktam együtt utazni egy lánnyal, szoktunk is szemezni, és egyszer mintha rám is mosolygott volna. Ez tök pozitív volt nekem, így megérdeklődtem haveromnál hogy hívják, majd be is jelöltem. Nagy meglepetésemre vissza is jelölt. Viszont még így se voltam benne egészen biztos, hogy szimpatizál-e velem, vagy csak beképzelem-e az egészet. Ezért úgy írtam rá, hogy (miután megtudtam hol dolgozik) mióta dolgozik az xy cégnél?. Meg hogy szeret-e ott dolgozni, mivel én is oda szeretnék jelentkezni. Így csak ilyen érdeklődésnek álcázva a dolgot, hogy lássam, mennyire nyit felém, és nem akartam egyből lerohanni az ismerkedéssel. Ez volt szombaton.

Amúgy meglepően kedvesnek tűnt, válaszolt a pár db kérdésemre is, ismeretlenül is. Persze semmi komoly, szimplán csak válaszolt a kérdéseimre, de már az is jónak számít, ha azt nézzük, hogy egy idegen vagyok, aki ráírt.

Kérdés: szerintetek hogyan reagálna rá, ha ezek után megint ráírnék, arra célozva, hogy ismerkednék vele? Illetve hogyan írjak rá ezek után, hogy ne legyen gáz?



2021. márc. 2. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogyan látod hogy letiltott?
2021. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!