Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ennyire elítélendő még...

Miért ennyire elítélendő még mindig ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
Semmivel nem károsabb mint az ital, mégis büntetik. Mi erre a magyarázat és miért nem változott még meg ez?

2021. márc. 7. 15:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, nekem is van amire egy Ft-ot nem adnék, amire te lehet kiadsz. Nincs is ezzel semmi baj, nem kell mindenkinek élnie vele, az ítélkezés a probléma.


A fű viszont nem hogy kikapcsolja, hanem beindítja az elmét.

2021. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 anonim ***** válasza:
0%

Belénkvertek gyerekkorunk óta ? Láttam mit művel a drog egy emberrel,de mint már írtam mindenki maga dönti el h használja vagy sem. Én semmibe nem nézem aki használja. Nemcsak aki drogozik,ide tartozik az alkohol is

Hülyeség h valami trauma váltja ki,nyilván van olyan is.

De az exem,normális gyerekkor,normális párkapcsolat,2 pici gyerek. Hitel nélküli lakásunk volt,autónk. És mit választott ? A drogot

Nála mi váltotta ki h drogozzon ?

2021. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/136 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza amiket írtam. Nem tudni milyen drogot fogyasztott az exed de biztos hogy nem (csak) marihuána volt.
2021. márc. 14. 20:55
 134/136 anonim ***** válasza:
75%
Nem ismerjük őt, nem ismerjük a történetét, de biztos megvan a kiváltó ok. Már értelek téged is, miért démonizálod ennyire, de ez is csak trauma válasz. Hisz bánt téged (érthetően) és úgy gondolod a drog tette tönkre az életét, eleteteket, de ez nem ennyire fekete vagy fehér. Illetve biztos vagyok benne, hogy nem csak fűről volt szó, én csak azzal élek, de mellette normális életem van.
2021. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/136 anonim ***** válasza:
0%

De azzal kezdte,és hosszú ideig ;csak; fű volt. Teljesen mindegy ki mit mondd. Aki füvezni akar annak hiába mondja bárki h elítélendő vagy nem.

Mivel nekem rossz tapasztalatom volt vele én elítélem

És a fiaim is arra fogom nevelni h elítélendő,nehogy úgy éljenek mint az apjuk.

2021. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/136 anonim ***** válasza:
79%

atyaég. először a doktor úr, most meg az "egy barom volt a férjem"...

nagyon szomorú, hogy vannak ennyire beszűkült gondolkodású emberek. mondjuk azt észrevettem, és nagyon örülök a tendenciának, hogy manapság szinte már csak az egy bites emberek szajkózzák a fű-rossz-drog-igyálpálesztaznemdrog című műsort. szóval sztem van remény

2021. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!