Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan lehet megkülönböztetni,...

Honnan lehet megkülönböztetni, hogy szemezek valakivel, vagy csak nézzük egymást amikor messzebb vagyunk egymástól?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de világosítsatok fel kérlek :D
2021. márc. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én érezni szoktam IZZIK a levegő xD

Esetleg egy mosoly, huncut tekintet? valami? Xd

2021. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat huncut tekintetre max egyre emlekszem 🤣De altalaban csak azt latom hogy nez tobb masodpercig csak ugy a szemembe messzebbrol. Amugy en vagyok a lany.
2021. márc. 28. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A szemezés egy szándékos dolog, kommunikáció, kifejezetten jelzel az illetőnek és ő neked. Társul hozzá egy arckifejezés, mosoly, ilyesmi. Mindkét fél abszolút tudatában van, mi történik.


Ha csak valakire ránézel, az meg egy passzív dolog, még akkor is, ha az illető is épp oda néz.

2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy vettem eszre, hogy tudatos mindkettonknel, de nem mosolyog egyikonk sem, es nem is beszelunk
2021. márc. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!