Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ha a kijárási...

Szerintetek ha a kijárási korlátozások alatt kevertem interneten sok fiúval és azok most hamarosan mind talizni akarnak velem, de én még nem állok készen rá.... Mit csináljak? Közel laknak, szóval az utcán is bármikor felismerhetnek...

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy megutáljanak, de talizni sem akarok velük. Írtok ötleteket mivel húzzam ki magam a talik alól??

Az a legnagyobb baj, hogy némelyikkel egy suliba is fogok járni és a kijárási tilalmak előtt egyfolytában láttam őket az utcán ugyhogy nagy rá az esély igaz, hogy kiderüljön, hogy én vagyok az a netről??



2021. ápr. 7. 08:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na de az a kérdésem: Hogy mit írjak nekik ami hihető kifogás, hogy nem tudok velük talizni???
2021. ápr. 7. 09:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk küldj képet magadról filter, meg szépítés nélkül. Amúgy jó példája vagy a mostani elcseszett generációnak, vállald fel magad. Amúgy a fiúknak igényük van a valódira, persze tetszik nekik a kirakat, de jobban kedvelik a természetességet. Amúgy ha elfogadsz egy tanácsot, sürgősen kezdd el válogatni a fiúkat, mert a mostani tiniknél kb mindenki ismer mindenkit, ha nem is közvetlenül, de ha elkezdesz velük találkozgatni, az nem vet rád jó fényt a továbbiakban.
2021. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Értem de mit írjak nekik? Ez így jó: Szia, bocsi, de közbe jött valami és mégse tudunk talizni?

Vagy most jött meg a tesztem és pozítiv lett és azért nem talizhatunk?

2021. ápr. 7. 09:37
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

Tiltsd le őket a g€cibe... Aki olyat ír hogy szívesen baszna veled az, nem fogod elhinni, de csak meg akart ba$zni. Nem a két szép szemedért beszélt veled, lyukat keres, amit "betömhet". 😂 Nem fog megsérülni a a piciny lelkük, a másik kb 10 naív kislány közül majd csak találkozik vele valamelyik.

Azzal meg nem tudsz mit kezdeni majd, hogy mostmár kb mindenki tudni fogja a környéken hogy könnyen kapható vagy, irogatni fognak meg nyalizni.

Attól meg ne félj hogy elmondják egymásnak hogy mind "felszedtek téged", már mind tudja, az is akit te nem ismersz.

2021. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy a korlátozásoknak nem sokára vége nem jelenti azt hogy nem használhatod kifogásnak a vírust. "Nem szeretném kockáztatni hogy elkapom és a szüleim is" vagy mivel gondolom elég fiatal vagy egy "Anyum nem enged a vírus miatt" is működne.

Összességében meg szerintem is csak legyél velük egyenes, mutasd meg magad nekik, de már ott valszeg elcseszted hogy kitudja hány vasat tartasz a tűzben. Kibúvód nagyon nem lesz, egyszer elfogynak majd a kifogások szóval húzhatod ameddig lehet vagy most valahogy megoldod vagy elköltözöl Mexikóba Pablo néven hogy ne találkozz velük soha

2021. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talan az igazat? Egyre melyebbre csuszol igy...
2021. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tepfal ***** válasza:

Szerintem meg jobb lenne, ha még most megtanulnál felelősséged vállalni a tetteidért, és nem hazugsággal kihúzni magad, mert ez előbb vagy utóbb nagyon csúnyán vissza fog rád csapni (tapasztalatból beszélek).

Gondolkozz egy kicsit előre: oké, most könnyen el tudod odázni a találkozást, kitalálhatsz valami hazugságot, de ezt nem lehet a végtelenségig húzni, elég hamar le fog nekik esni, hogy kerülöd őket, és akkor azt fogják gondolni rólad, hogy kihasználtad őket, csak az egód fényezésére kellettek (ami lehet igaz is), és ahelyett, hogy ezt megmondtad volna nekik, hitegetted őket, hazudtál nekik. Sokkal rosszabb, ha ez terjed el rólad, mintha az, hogy nem pont úgy nézel ki a képeken, mint a valóságban, vagy hogy nem akarsz minden fiúval találkozni, aki megkeres online.

Szóval első körben döntsd el, hogy melyik fiútól mit akarsz. Akiről már most tudod, hogy nem akarsz velük semmilyen kapcsolatot, azoknak mondd meg, hogy neked ez ennyi - tök jó, hogy online dumáltok, de te ennél jelenleg nem akarsz többet. Ha ezt nem akarja elfogadni, így járt. Akitől esetleg többet akarsz - mi az a több? Normális párkapcsolat? Ha igen, akkor olyannyira nem számít, hogy tényleg pontosan úgy nézel-e ki a képen, ahogy a valóságban. Nem mondom, hogy lényegtelen, de ha nem felismerhetetlenségig torzítottad a képeket, akkor szerintem ebből nem lesz probléma. Ha valaki csak azért akart volna veled találkozni, mert jól nézel ki a képeken, és ha meglát élőben, akkor meg kiröhög, az a saját szegénységi bizonyítványát állította ki, nincs rá szükséged, mert úgysem lett volna soha normális kapcsolatotok. Ettől függetlenül f*szság ismeretleneknek totál eltorzított képet küldeni, hogy rövid ideig élvezhesd a pozitív kommenteket, hogy "szép vagy", vagy "b*sználak" (megsúgom, kb. 20 éves kor felett csak a legsuttyóbb emberek választanak elsősorban kinézet alapján partnert, még szexuális partnert is).

2021. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező ez neked komoly dolog? Másnak ennél sokkal nagyobb problémája van.Addig örülj amíg csak ennyi a bajod
2022. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!