Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de elmennétek így szoliba?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig napoztam, de kertes házból lakásba költöztünk. Nyárra barna szeretnék lenni. A városunkban pedig csak 1 szoli van. Ott két olyan lány, fiatal nő dolgozik, akik 3 évvel felettem jártak az iskolában. Nem voltam valami népszerű, sőt sokan bántottak, beleértve őket is. Ennek már igaz, 5 éve, de félek ha elmennék hülyén néznének rám, vagy bunkók lennének velem. Bár az se biztos, hogy megismernének, rengeteget változtam és 4 évet nem is éltem itthon. Ti elmennétek attól egy szolgáltatásba, hogy ilyen tapasztalatod van a kiszolgáló személyzettel régről?

Olyan válaszokat légyszi ne íjratok, hogy káros a szoli, blabla...tisztában vagyok én is vele, de nem erről szól a kérdés és ésszerű mennyiségben lehet napozni/szolizni.

Egy félénk 19 éves lány.


2021. ápr. 7. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem tartana vissza.

De én eleve nem is mennék szoliba, viszont ha egy tetszőleges szolgáltatásról beszélünk, a rossz tapasztalataim ellenére elmennék. Legfeljebb egyszeri alkalom lesz.

2021. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne agyalj azon, hogy felismernek-e, vagy sem. Valószínűleg azért fel fognak ismerni, ha legalább 5 mondatot váltottál velük annak idején. Ha felismernek, valószínűleg akkor se fogják talán mondani. Ha meg mégis, akkor próbáld talpraesetten lekezelni a helyzetet. Vicceld el, vedd poénra előttük a középiskolás éveket, szóval próbálj laza lenni. Hidd el, nekem is néha nehéz, van, hogy ilyen helyzetben nekem is ugrál a gyomrom, de nem szabad látható jelét adni ennek. Légy laza velük az első perctől fogva.


20/F

2021. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, sőt, az utcára se mernék kilépni, nehogy arra biciklizzen valamelyik és dehonesztáló kijelentésekkel rombolná az egómat.
2021. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy apukám ismeri őket, szerinte aranyosak és jófejek, de engem állandóan csesztettek xd (ezt persze nem tudják itthon)

Vagy szerintetek azóta megkomolyodtak?

Amúgy bocsi, több mint 5 éve volt, mert ez általános suli volt és ők előbb végeztek ott.

2021. ápr. 7. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
De nem baromi mindegy? Nem barátkozni mész oda. Ha egy kis falu egyetlen közértjében a haragosod lenne a pénztáros akkor nem járnál bevásárolni? Növessz csöcsöt és tedd azt, amit szeretnél.
2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem foglalkozik már általános iskolás nyaggatással. Benned - bántott félként - nyomott hagyott, de nem szabad erre építened később az életedet, mert magadnak ártasz vele.


Nem kell velük csacsognod, a szolgáltatást veszed igénybe, pénzért. Menj nyugodtan.

2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Persze, sőt savaznám őket azzal, hogy mire vittem életemben. Ők meg "csak" pultos csajok egy szolizóban.
2021. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, csak attól félek, hogy szólnak valamit és nem tudom lereagálni.

Sosem tudtam, én mindig csendes és félénk voltam. A másik meg az, hogy egyszerűen imádok barna lenni, és olyan car teraszunk van, hogy napi 1-2 órát süt ide a nap és olyan időpontban, hogy sosem barnulnék le.

2021. ápr. 7. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok híve az ilyen viselkedésnek, de azért álljon meg a menet. Te fizetnél egy szolgáltatásért, ők meg csak a kiszolgáló személyzet. Nem az, hogy nem szólogat be, hanem munkaköri kötelessége udvariasan kiszolgálni. Amennyiben ezt nem teszik meg, sőt, esetleg beszólogatnak, akkor nyugodtan szólj a főnöküknek.
2021. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek ha tehetném én is elkerülném őket ilyen helyzetben, de mivel ez az egy szoli van, valószínű köszönés fizetésen kívül nem állnék le beszül beszélgeti.
2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!