Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek a párotokkal úgy...

Elmennétek a párotokkal úgy nyaralni, hogy 4 haverja is jönne?

Figyelt kérdés

Megyünk kettesben is, de ők öten már 3 éve járnak mindig a Balatonra nyaralóba. Mi nemrég jöttünk össze, most engem is szeretne vinni. Egyik másik srác barátnője is szokott menni. Ti elmennétek? csak 3-4 napra

Én senkit se ismerek közülük (igaz addig még találkozok velük)


2019. febr. 17. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha igazi barátok, nem kérdés, egyértelműen igen. Ha nem, az már probléásabb, attól függ mennyire jönnék ki a többivel.
2019. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze, általában ezek nagyon jó bulik szoktak lenni.
2019. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az oké, csak én új emberekkel elég gátlásos vagyok. Se bulizós típus nem vagyok. :D

Kb 1 barátnőm van csak, a párom meg a szüleim..másokkal nem is komunikálok. A párom meg állandóan barátkozik, mindenkivel leáll ugymond. Tehát lehet, hogy nem érti, hogy én mér vagyok ilyen nyomi.

2019. febr. 17. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Persze, legalább megismered a barátait. Nem kell aggódni, jó buli lesz.
2019. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
El. Eleve hasznos lehet mindenkinek így a kapcsolat elején. Ráadasul még egy jó buli is lehet belőle :)
2019. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy nyomi. Szerintem gyorsan fel fogsz oldódni, ilyen helyzetben egyébként is mindenki nyitott és barátkozós, gondolom azért nem vagy fából, úgyhogy ez rád is jó hatással lesz szerintem. :)
2019. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt a barátod nagyon sokat tud segíteni a helyzeten. Azt írod előtte is már találkozik a társaság ami jó. Ha a párod előtte mondja nekik,hogy nehezen oldódsz, akkor ha értelmesen úgy állnak hozzád és nem könyvelnek el valami savanyú fapinának. Az ő barátnőik, lehet buktató, tényező. Nálunk is van egy ki alakult csapat, csak az egyik srác jegyese egyszerűen kibírhatatlan. Sajnáljuk a gyereket, mert szeretjük, de a legutóbbi utunkat titokban, nélkülük szerveztük, mert míg mindenki el van mindenkivel a csaj meg mindenkibe csak belekötni tud.
2019. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Nekem vagy kettesben nyaralás, vagy haveros nyaralás. Persze ha a haverjai hoznák a barátnőjüket, akkor más lenne. De így:(
2019. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!