Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kerülhetnék olyan helyzet...

Hogy kerülhetnék olyan helyzetbe fiatal felnőttként, hogy őrült kalandokban legyen részem?

Figyelt kérdés
Lassan 29 éves leszek és eddigi életemet magányosan és szorongva töltöttem. Szeretnék ezen változtatni. El akarok veszni egy társaságban, azt akarom, hogy legyen egy-két őrült évem. Utána pedig szeretnék majd "megnyugodni", találni magam mellé egy feleséget, de úgy érzem, hogy jelen állapotomban képtelen lennék még erre. Annyira merev és koravén voltam tizenéves koromtól kezdve, meg annyira szorongtam és elzárkóztam fiatalok elől, hogy teljesen eseménytelenül teltek el az éveim, és semmilyen téren nem találom a helyem az életben. Úgy érzem, amíg nem mutatom meg magamat az embereknek, amíg nem gyűjtök társas élményeket, addig soha nem leszek boldog. Voltam egy bentlakásos csoportterápián, ahol jórészt fiatalokkal töltöttem az időt, és végig nagyon jól éreztem magam. Szeretnék valami olyan helyzetbe kerülni, ahol értelmes, de laza korombeliekkel lehetnék. Ilyenekre gondolok pl. hogy önkénteskedés külföldön, de az a tapasztalatom, hogy ebben a korban már hozzám "túl nyugodtak" az emberek, már átestek azon a tomboláson, amire én vágyom. Csomó sztorit olvasok itt nyári táborokban esett kalandokról, és mindig irigykedem, hogy ezek nem velem történtek. Hova menjek ahhoz, hogy nekem is ilyenekben legyen részem?
2021. ápr. 12. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyzetben lévő ismerőseim csoportos utazásokon, túrákon szoktak ismerkedni.
2021. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemegy a covid én is a csoportos utazást javaslom.


Mennyi-mennyi jó és őrült élményem van külföldön megismert emberekkel, vagy csoporttársakkal.

A csoportos kirándulás jó, érdekes, művelődik az ember és szép helyeken jár.

De mikor jön a "szabad program", akkor kocsmatúra, bulik, eltévedés egy idegen városban, esetleg olyan helyen, ahol az átlag ember még az angolt sem beszéli és keresnek kéne egy rendőrt? ó, ami a csövön kifért, volt minden. :) És persze minden legális.

2021. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozhatok hozzád?

23F

2021. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Iratkozz be egyetemre! Persze a Covid lecsengése után.
2021. ápr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: Persze.


4. Már nem egyszer voltam egyetemista. Nekem az őrült kalandok ott is kimaradtak. Valahogy mindenkinek már megvolt a baráti társasága, mire egyetemre érkezett. Gólyatáborban még ment minden, de az 5 nap volt összvissz.

2021. ápr. 13. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
De azóta nyitottabb lettél ha jól értem. Érdemes lenbe újra próbálkoznod :)
2021. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretnék.
2021. ápr. 13. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!