Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit akar ez a fiú?

Szerintetek mit akar ez a fiú?

Figyelt kérdés

Korábban sokat táncoltunk együtt de azóta egyszer sem soha nem kér fele viszont mindig a mellettem levőket válassza és bárhová állok kb 5 méterre áll ő is tőlem. Amikor táncolunk véletlenül belénk jön párszor de csak finom simítás mintha megmutatná h ő is itt van. Amikor körben boltunk s úgymond muszáj volt belem táncoljon elnézett s mikor megfogta a kezem total megváltozott fülig érő mosollyal mondta, h hellobeló mi újság mintha ezelőtt nem lett volna olyan barátságtalan és elutasító. Szerintetek mégis mi van a fejében?

Mi ez a hirtelen váltás?

Ha segít én 20l ő 24f


2021. ápr. 15. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem azzok alapján amit leírsz, totálisan és fülig beléd van esve. :) Annyira, hogy emiatt fél közeledni hozzád, nehogy visszautasítsad, de mégse tud elszakadni a közeledből.
2021. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt fiúként írod? Mert nekem lányként ez visszautasításra adott jelet
2021. ápr. 15. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Tippelhetek... Sosem feküdtél le vele?

Ha a válasz az, hogy "nem feküdtem le vele" akkor azt akarja megtudni, hogy féltékeny leszel-e. Ha igen akkor van esélye, hogy felszedjen. Ez egy tipikus gyerekes trükk. És ki tudja... Ha téged nem tudott táncikálással felszedni, talán másnál sikeresebb lesz.

Szerintem balami ilyen járhat a fejében.

2021. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, csak táncon találkoztunk mindig ami miatt ugye intimebb helyen is érintjük egymást
2021. ápr. 15. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, és igazából egyik se és mindkettő, mert ezt meleg pasiként írom. Én mindenesetre elég hasonlóan szoktam lenni, amikor viszonzatlanul szerelmes voltam hetero pasikba. Próbáltam kerülgetni, de mégse, egy lépés előre, kettő hátra, vegyen is észre, de ne is, vágytam is rá, meg féltem is tőle, mi lesz.
2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mármint, mi lesz, ha kiderül, mit érzek
2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem azt hogy. #1 és #3 miért van mintkét válasz lepontozva (én #3 vagyok).

Szerintem csak Lyukra játszik a másik szeint szerelmes. Ez a két lehetőség van, de egyik sem jó.... Na akkor mi lehet?

2021. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozza le, én mindenkinek zöldet adtam:)
2021. ápr. 15. 23:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
:) Igazából nem érdekel, ha egy vélemény alapú válaszomat lepontozzák (elvégre ez csak vélemény... Nem pedig tény. Ha a véleményem nem tetszik valakinek az nem érdekel), de a két végletválasz ugyanolyan százalékon áll. Ez kicsit vicces, mivel valaki vag kik szerint egyik sem lehetséges 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha segít elmondtam egy tánco barátnőmnek h tetszik és lehetséges, hogy elmondta mert azóta ilyen fura. Ha eddig kedves volt s most lehet tudja h bejön s ilyen akkor az most szerintetek nem negatív változás?
2021. ápr. 16. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!