Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit akar ez a fiú?

Szerintetek mit akar ez a fiú?

Figyelt kérdés

Korábban sokat táncoltunk együtt de azóta egyszer sem soha nem kér fele viszont mindig a mellettem levőket válassza és bárhová állok kb 5 méterre áll ő is tőlem. Amikor táncolunk véletlenül belénk jön párszor de csak finom simítás mintha megmutatná h ő is itt van. Amikor körben boltunk s úgymond muszáj volt belem táncoljon elnézett s mikor megfogta a kezem total megváltozott fülig érő mosollyal mondta, h hellobeló mi újság mintha ezelőtt nem lett volna olyan barátságtalan és elutasító. Szerintetek mégis mi van a fejében?

Mi ez a hirtelen váltás?

Ha segít én 20l ő 24f


2021. ápr. 15. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tudja, hogy neked bejön, akkor sajnos negatív. Bár én most magamból indulok ki, mivel ha én tudnám meg egy lányról, hogy tetszek neki és nekem is tetszik, akkor biztosan bepróbálkoznék egy randival. Bár ez én vagyok... Vannak olyan pasik, akik fatxkűek és ilyen helyzetben lefagynak.
2021. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!