Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék tovább lépni?

Hogyan tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ki írtam ide már egy ilyesmii kérdést, de egyetlen 1 válaszoló volt, Szóval így tippek hogyan kezdhetnék mindent újra, vagy mert sokszor vissza gondolok mindenre, éshat nem a legjobb dolgok tortentek velem, és ha vissza gondolok mindig megint vissza jön ugyanaz, es újra és újra.. és megint ugyanaz az érzésem lesz, és így nem tudok mitcsinalni, egyszeruen nem tudom kiverni a fejemből a múltat, igaz nem törtent valami olyan hogy most "úristen" de nekem igen, szóval ha van valakinek valami tippe az újra kezdéshez,tovabb lepeshez, legyszives írja le, előre is köszönöm ❤❤
2021. ápr. 22. 22:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 22. 22:51
 2/11 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 22. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Magadra kell erőltetni. Nehéz, de nem lehetetlen. Foglald el magad valamivel a lehető legtöbbször, hogy ne tudjon a gondolatod elkalanodzni. Keress valami hobbit magadnak (ha még nincs) bár tudom, hogy ebben az időszakban ez is nehéz. Kitartás!
2021. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Párszor rájövök hogy, elöttem van a nagy jövö, tanulnom kellene inkább, meg stb... és még arra is hogy miért kell ilyen lányok miatt izelnom meg stb, de aztan valahogy mégis mélyen bele gondolok.. és eszembe jutt minden, visszont koszonom a valaszod❤
2021. ápr. 22. 23:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy mien hobbit találhatnák ki.. meg ugye most korona is van, visszont ha valakinek van valami tippe és leírná, azt nagyon megkoszonem❤
2021. ápr. 22. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok hajlandó elolvasni egy ilyen formázatlan, koherencia nélküli wall of textet. Foglald össze 3-5 mondatban mi a kérdésed, arra válaszolnak az emberek.

Helyesírásra figyelj, használj írásjeleket, stb.

2021. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Tény, hogy nagyon rondán fogalmaz, borzalmas olvasni, tele van hibákkal (majd mindjárr ráfogja, hogy azért, mert telefonról írt), de azért megpróbálok segíteni.


Gondolom nagyon fiatal lehetsz, elhiszem, hogy vannak gondjaid, de te pedig hidd el, hogy az, hogy egy-két lánnyal, akik neked tetszettek, nem jött össze, ennél még sokkal nagyobb gondjaid is lesznek az életben. Majd akkor is évekig rágódsz rajtuk, ha már megoldódott a baj? Így nem lehet élni, ha valami lezárult (akárhogyan is) tovább kell haladni, el kell engedni és előre nézni. Ezt csak úgy teheted meg, hogy nem foglalkozol olyan dologgal, amin már úgyse tudsz változtatni. Ezt valahogyan a saját agyadban kell helyretenni, mi innen nem fogunk tudni ennél többet segíteni.

2021. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel angliába lakok, itt tanulok, nem tudom hogyan tudnék megtanulni helyesen írni, illetve ha most megtanulok itt angliába helyesen írni, semmit nem fogok elérni ezzel itt angliába. De szólj a tanároknak hogy tanitsanak meg😂 na tessek, ezek a magyarok. Tisztelet a kevés kivételnek.
2021. ápr. 23. 13:20
 9/11 A kérdező kommentje:
De itt ez az, hogy én nem tehetek erről hogy nem tudok rendesen fogalmazni, vagy helyesen írni, mert angliaba tanulok, magyarországon 1osztályt se voltam. És akkor így hogyan tudnék helyesen írni? Meg rendesen fogalmazni, jaaj de varj mivel magyar vagy, szólj be a suliba, hogy milyeen ez mar hogy egy angliában élő lány nem tudd helyesen írni, nem is ertem pfhuu milyen iskola is ez😐
2021. ápr. 23. 13:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj varj, most jonn az hogy dehogy laksz te angliába,
2021. ápr. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!