Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a hosszú hónapok...

Milyen volt a hosszú hónapok utáni első szabadabb nap? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
El sem tudom milyen felemelő érzés volt egy pofa sört legurítani a legjobb barátaimmal Székesfehérvár belvárosában! Emberek a teraszokon, sütött a nap, ez valami elképesztően jó élmény volt, már-már idegen látvány. Még ha a hátsó gondolataimban ott is van, hogy még tart a járvány, de ez a hónapok óta tartó 0 társadalmi élet engem nagyon gallyra tett idegileg. De ma történt valami elképesztően jó dolog, végre!

2021. ápr. 24. 23:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%

Kistelepülésen lakom, itt nem nagyon van teraszos hely, legfeljebb 1-2 kocsmaterasz. Nem figyeltem oda, hogy mi újság velük, és most, hogy mondod, fel sem tűntek tegnap, pedig régen mindig hangzavar volt körülöttük. Szerintem ezek itt nem nyitottak ki. Vagy még várnak, vagy becsődöltek.

Nem is utaztam tegnap környékbeli városba, így végképp nem tűnt fel a terasznyitás. Pedig a jó idő miatt kicsit nekem is hiányzott már, hogy kiüljek valahová, de ennyire nem, hogy az első napon ugorjak.

Bicikliztem, az olyan volt mint máskor, jónéhány másik biciklist, kirándulót, sétálgatót láttam.

Szórakozóhelyekre én már nem nagyon járok kisgyerekes harmincasként, és az én világomban nem igazán látszott, hogy megállt volna az élet az elmúlt hónapokban. A legtöbb dolog ugyanolyan volt, mint előtte.

2021. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
7%

Mindig csak ez a személyeskedés h "majdamikorteleszel az"

Aztán akkor mi van?Eddig sem az egészségtől haltak meg az emberek,hanem mert valami betegségük volt,és igen mindig meghal valaki,de ez nem jelenti azt h akkor mostantól az ágy alatt kell rettegni!

Lehet h ezt a választ most elolvassa valaki délután meg meghal autóbalesetben,igen az élet kockázatos mindennap,de erre nem az a válasz h rettegve futkosunk mindentől!

2021. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
75%
#13: mert szerinted a "covidrettegő, deszkázd be az ablakot akkor, akaszd fel magad" ésatöbbi megnyilvánulásod itt és más kérdéseknél az nem személyeskedés? 😂
2021. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Eszembe nem jutott fogni a pénzemet és egy teraszon fogni a poharat másfél órán keresztül. Értelmetlenség netovábbja. Van saját teraszunk a ház mellett minden kényelemmel ellátva, hozzá barátok rokonok is.
2021. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
Korábban sem söröztem teraszokon, így ugyanolyan nap volt, mint a többi. Valahogy számomra nem az a minőségi szórakozás, hogy alkoholt fogyasztok nagy társaságban nyilvánosan
2021. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
64%
"El sem tudom milyen felemelő érzés volt egy pofa sört legurítani a legjobb barátaimmal Székesfehérvár belvárosában! " Annyira ordítóan, modorosan megírt kamukérdés, hogy már fáj. :D :D Szerintem otthon csücsültél, mert ez már a harmadik kérdésed, ahogy nézet stílus alapján...
2021. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
66%

ahogy nézem stílus alapján


Amúgy itt egy teraszt láttam nyitva kövér alkoholisták ültek vörös fejjel, nagyon lehangoló volt. Ezt most mindentől függetlenül írom. Én oda nem nagyon vágytam. :(

2021. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
4%

Megint megfogták itt sokan a lényeget...

Itt most rohadtul nem arról van szó h valaki társasági ivó vagy otthoni zugivó hanem arról h kicsit a normalitás felé nyitottunk.

Én például nem járok étterembe soha mert pénzkidobásnak tartom ellenben mégis tudok örülni annak h más mehet ha akar.

És igeni személyeskedek azzal aki szerint évtizedekig kellene ezt a pokoli értelmetlen hisztit fenntartani!Ittvan!kész!majd elmúlik!meg kell tanulni együtt élni vele és visszazökkenni a megszokott életbe!Az állandó hisztis rettegés semmire sem való!

2021. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
87%
Azért sajnálom a kérdezőt, hogy neki teraszon ülés kell a társadalmi élet éléséhez.
2021. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
75%

Sokaknak nagyon jó volt... majd térjünk rá vissza 2-3 hét múlva, mikor ezek vagy ismerőseik közül meghalnak egy csomóan ;)


Szívás, de hát a sok idiótának mondhatod, hogy ne rohanjon "teraszozni" 200+ magával.

2021. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!