Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a hosszú hónapok...

Milyen volt a hosszú hónapok utáni első szabadabb nap? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
El sem tudom milyen felemelő érzés volt egy pofa sört legurítani a legjobb barátaimmal Székesfehérvár belvárosában! Emberek a teraszokon, sütött a nap, ez valami elképesztően jó élmény volt, már-már idegen látvány. Még ha a hátsó gondolataimban ott is van, hogy még tart a járvány, de ez a hónapok óta tartó 0 társadalmi élet engem nagyon gallyra tett idegileg. De ma történt valami elképesztően jó dolog, végre!

2021. ápr. 24. 23:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
71%
Egyedül ültem 11-tol 13-ig az Il Treno teraszán. Birspálinka, Hennessy, koffeinmentes kávé, víz, szivar. Ettem egy trikolor sült zöldséget mustárral. Esti sétám alkalmával elhűlve láttam, hogy vagy 15 ember közvetlenül egymás mellett ült egy közeli kávéház teraszán. Mint a heringek...
2021. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
22%
Jovolt vegre meginni par sort a haverokkal. Unalmas volt mar otthon meg az utcan. Vegre van egy kis elet. Osszel igyis ugyis folytatodik ez a faszsag. Mind1 h ki mennyire tarja be vagy mitcsinal.. Addig meg ki kell hasznalni.
2021. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
60%

Lehet idén májusban kezdődik az ősz és a vírus sem vehet ki szabadságot, ahogy az egészségügyi dolgozók sem.

Ezt jelenleg még nem tudjuk, csak reménykedhetünk, hogy nem így lesz!

2021. ápr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

pff azért nem arra voltam kíváncsi, hogy estek egynásnak :|

Mellesleg az Index, HVG, 444, stb elmehetnek a búsba mert elkezdtek kórusban paráztatni, hogy jaj mi lesz most, hogy elkezdődött a nyitás. Holott pár hónapja pont ők sürgették. (És ezek az újságírók is tuti ott vedeltek valami teraszon, de megrendelésre baromságokat kell irkálni)


Azt hittem nincs lejjebb a kormánypárti propaganda sajtónál, de van :|

2021. ápr. 26. 09:35
 35/40 anonim ***** válasza:
69%
Én régebben sem voltam teraszozós, néha kollégákkal beültünk csapatépítő címén valahova, de amikor ilyen jó idő van, én inkább mászkálok, kirándulok, járom a természetet, vagy teszek egy nagy sétát a városban, fotózgatok, annyi minden mellett elrohanunk a mindennapokban, amit érdemes lenne észrevenni, házfalakon lévő domborművek, érdekes szobrok, vannak ezek a miniszobrok is, több szép kis eldugott kirándulóhely, parkerdő van, ami jól megközelíthető, mégis csendes, és nincs tömeg... A teraszozás nekem nem nagy szám, tömegben meg amúgy sem hallok semmit a beszélgetésből, amiért beülnénk ismerősökkel.
2021. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
80%

Semmi változást nem hozott az életembe. Itthon voltam és az épp aktuális könyvemet olvastam a kertben, néha felnéztem ahogy a kutyusunk rohangált össze-vissza:). Még mindig azt várjuk mindketten a párommal együtt, hátha így fél év után végre visszakaphatjuk a munkánkat amiket az elmebeteg korlátozások miatt vesztettünk el.

Épphogy megélünk egyik hónapról a másikra, pénzünk sem lett volna teraszozni, de ingert sem éreztünk hogy tömegbe menjünk.

2021. ápr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem kerestetek addig mas melot? Mindenki azt csinalta
2021. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
56%
37. Ki mondta, hogy nem dolgoztunk? Egyszerűen így nem kerestük annyit mint korábbi munkánkkal, ezért nem maradt meg felesleges pénz. Ez így világos?
2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
41%
34: Nyilván nem feltételezték, hogy elmebeteg a lakosság egy jelentékeny hányada.
2021. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
29%
Aztmondtak lehet, akkor lehet 😀 Az meg nem tantorit el h ujra zar.. ugyse olttatom be magam szal nekem mind1 lesz. Ha megkulonbdoztetnek, meg zsarolgatnak akkor az ellenkezojet erik el es nem leszunk cukipofak
2021. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!