Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van az emberekből. Mit...

Elegem van az emberekből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi negatív visszajelzést,annyi sértegetést kaptam az emberektől az utóbbi időben, hogy általánosan megutáltam az embereket. Mindenütt emberekkel vagyok körülvéve, anélkül hogy akarnám. Munkahelyen is egyedül akarok lenni, nibcs kedvem hallgatni valakit 8 órán keresztül. Barátaimból is elegem van, folyton kibeszélnek, szemetek mind
2021. ápr. 26. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Összetett probléma, de megpróbálok pár használható tippet adni:

-Építsd le a kapcsolatokat ezekkel a barátokkal, így felesleges.

-Kezdj el tanulni valami olyat, amit egyedül szoktak csinálni az emberek, például programozás, fordítás.

-Addig is tekintsd a kollegáidat NPC-knek, (non player character) akik mondják a magukét, de ennek semmilyen hatása nincs a fontos dolgokra.

-A sértéseket ne úgy vedd, hogy egyenesen téged vesznek célba velük, hanem szórják a vakvilágba, hátha valakit szíven talál egy.

2021. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonulj el mondjuk egy tanyára.
2021. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy minimális önbizalmat szerezni, és a negatív embereket kerülni, s csak azzal állj szóba, aki szimpatikus számodra. Majd idővel kiderül róla, s másokról is hogy milyenek valójában, de ha már szóba állsz valakivel és pozitívan veszi a dolgot rossz ember nem lehet.
2021. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!