Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők miért nem mennek WC-re...

A nők miért nem mennek WC-re a párjuknál?

Figyelt kérdés
Akárhány lány volt nálam, nagyon későn értük el azt a szintet, hogy elmerjenek menni WC-re. Amit furcsállom, mert én általában az első nap elmerek menni náluk szétrobbantani a WC-t egy kiadós fosással.

2021. máj. 16. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert szégyenlősek 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Attól félnek, hogy ha sokáig vannak wc-n akkor a férfi kulázásra fog gondolni, és rajon, hogy ők is kakilnak?
2021. máj. 16. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából igen
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen hülyék a nők. 🤣🤣
2021. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én férfi vagyok,de én sem úgy kezdem az egészet,hogy szia tele szarhatom a WC-teket? :D:D szóval érted...
2021. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert másképp működnek mint mi! Nekem reggelente van, hogy már attól mennem kell, hogy megérzem a frissen főtt kávé illatát. Ki se bírnám ,hogy tartogassam.
2021. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért van ez, mert a nők már kicsi koruktól kezdve azt hallják, hogy nekik ezt "nem illik", mert egy nő mindig jó illatú és tökéletes, stb.

Vannak lányok/nők, akikre nem igazán hat ez az agymosás, vannak akikre meg igen.

Én viszonylag gyorsan kinőttem ezt a butaságot és simán kimegyek, ha kell.


Ezzel szemben a férfiak már kicsi koruktól azt hallják nekik bármit lehet. Nekik a böfögés, fingás, sz.rás,minden megengedett, mert az olyan "férfias". Hát ez az oka.


Egyébként nézegesd a kérdéseket. Szoktak olyanok lenni, ahol férfiak írják, hogy véletlen fingott a barátnőjük, esetleg elment náluk kakilni és érződött a szag, mikor utána ment a wc-re. Ez meg nekik kikábrándító, és hogyan volt képes a barátnőjük ilyen ocsmányságot tenni?

Meg valamelyik nap volt olyan kérdés, hogy hogyan kéne a barátnőjét rákényszeríteni a tampon használatára,mert ő undorodik attól, hogy a barátnője betétet használ és úgy alszik vele egy ágyban. Na, a befolyásolhatóbb nők az ilyen férfiak miatt szégyellnek teljesen természetes dolgokat.

2021. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Nálam hiába megvolt az inger, ki is mentem de nem tudtam semmit se produkálni. Inkább szétrobbant volna a hasam, de akkor e ment. Valami pszichés gátlás lehetett ez. Az okát tudom. Legelőször kimentem (pár hónapja már együtt voltunk, de akkor töltöttünk először több időt együtt) és a párom elég gyerekes módon elkezdett hülyéskedni mikor kijöttem a WC-ről hogy fúúj de büdös, meg hasonlók és úgy csinált mint aki ájuldozik, innentől megvolt bennem ez a gátlás. Csak akkor mentem el, ha ő nem volt otthon és ez tök sokáig így volt. Persze a párom bocsánatot kért, azt mondta nem gondolta hogy ez a vicc bennem ezt váltja ki, de akkor már nem tudtam leküzdeni ezt a gátat. Később egy hasmenős vírus oldotta meg a problémát, amikor ugye ha akartam se tudtam volna visszatartani. A párom sosem hülyéskedett ezzel többé és utána már nekem sem volt kellemetlen elmenni WC-re nála.
2021. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Hadd gratuláljak, hogy te attól vagy férfi, hogy telekaksizod-foscsizod a csajod retyóját. Hülye gyerek. 😂
2021. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Az asszony éppen most fossa szét a WC-met.
2021. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!