Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy a skorpiók csak...

Igaz az, hogy a skorpiók csak az ágyban tudnak törődést adni a párjuknak?

Figyelt kérdés
Engem nagyon sokszor megbántottak már ezzel a viselkedéssel a skorpió nők, bocsánatot szinte sose tudtak kérni a hibájukért, de amikor nekem kellett volna bocsánatot kérnem, akkor meg pont ők kértek bocsánatot. Semmit se lehetett velük megbeszélni, egyedül az ágyban tudtunk teljesen oda figyelni egymásra. Észre se vették ha bunkók velem, úgy tettek utána mintha semmi sem történt volna.Zsaroltak érzelmileg, és legtöbbször úgy éreztem, hogy kihasználnak. Úgy tűnt, mintha soha sem tudnának a helyzetnek megfelelően viselkedni és beszélni. Szerintem nekik fel sem tűnt, hogy mi zajlik le bennem éppen.

2016. aug. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Sima terráriumban is tök jól tudnak szaporodni.
2016. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Érdekes, hogy szinte mindig csak rosszakat olvasok a Skorpiókról. Kapcsolatom még nem volt Skorpióval, de én úgy tudom nagyon érzelmesek, együttérzőek tudnak lenni, ha úgy mond olyan szinten vannak. Amit én tapasztaltam a körülöttem lévő idősebb(!) Skorpiókkal kapcsolatban, hogy áskálódnak és őket ezért nem bírom elviselni...

Máskülömben jót lehet velük beszélgetni és én pl. vonzódom hozzájuk.

2016. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert hagyod. A skorpió nők azzal csinálják ezt, akinél erősebbek. A skorpió a legtöbb jeggyel ütközik alapból, és ha gyengeséget észlel, kegyetlen. Papucs vagy, ez a baj. Én is végigmentem így pár férfin, mire megtaláltam a mostani párom, aki tökéletesen kiegészít.
2016. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3 komoly kapcsolatom volt skorpió nővel. Ebből 2 a feleségem is volt. Mind 3 kihasznált, a legjobb barátommal csalt meg és totál lenullázott anyagilag.

Nos akkor....?

2016. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: lásd, #-as válasz :)
2016. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*3#-as
2016. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barátnőm skorpió és rendkívül érzelmes, nagyon tud szeretni. Amikor csak tud, velem van és kérés nélkül törődik velem. Ha sétálunk az utcán simogatja hüvelyk ujjával a kezem. Bújós, igényli az érintésem. Bármit meg tudunk beszélni, sőt látja, ha baj van. Nem fél az érzéseit elmondani. Szerintem csak "rossz" nőket fogtál ki. Tény és való, hogy a skorpiók szenvedélyesek, de nem hinném, hogy csak az ágyban tudnak törődést adni.
2016. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó vagyok, a barátnőm profiljából írtam, innen a női név.
2016. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!