Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magadban máshogy gondolkozol,...

Magadban máshogy gondolkozol, mikor egyedül vagy, mint mikor társaságban vagy emberekkel beszélgetsz?

Figyelt kérdés

Én egyedül sokkal össze szedettebb vagyok, míg beszélgetés nagyon hülyeségeket tudok össze hordani.


Más is van így ezzel?


2021. máj. 23. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :D Remek gondolataim vannak, ha itthon, közeli barátoknak elmondom és jól beszélős passzban vagyok éppen, akkor szóban is sikerül jól kifejeznem magam. De ha "váratlanul" kérdez meg valaki, akkor makogok, mint egy majom.

Nem kell ezeknek komoly beszélgetéseknek lenni, pl. szoktam neten árulgatni a dolgaimat, közösen rendelni másokkal és személyesen átadni. Itt szoktam a legfurábban viselkedni. Legtöbbször azért, mert túl sok gondolt van a fejemben. Pl. múltkor facen megbeszéltem egy csajjal, hogy egy másik csajtól vegyek már meg 2 dolgot és az én eladó tárgyammal együtt postázzam el neki, mert így csak 1x kell szállítási díjat fizetnie. Megbeszéltem az átvételt a másik csajjal, de a vásárlónk eltűnt egy időre és még nem kaptam meg tőle a pénzt. Se baj, bíztam benne, így nem mondtam le az átvételt. Megérkezett a csaj, köszönünk, adom a pénzt, ő a dolgokat. Majd mondja, hogy "köszi, hogy lebonyolítod ezt az egészet". Közben az járt a fejemben, hogy basszus nehogy eltűnjön a csaj és most fizettem ki ezeket és a nyakamon maradnak stbstb. Így az lett a válaszom: "reméljük" :D

"- köszi, hogy lebonyolítod ezt az egészet

- reméljük" :'D


Gyerekként eléggé a sarokba lettem ültetve, nem nagyon volt lehetőségem ragyogni, pedig elég hangos, vezető személyiségem lenne, de erre rápakoltak rengeteg gátlást. Mai napig előfordul családi körben, hogy beszélek és valaki belebeszél a mondandómba, vagy csak szimplán látszik, hogy nem figyelnek arra, amit mondok. Nem is nagyon szoktak kérdezni, nem igazán tudnak rólam semmit, kb. mindenki annyit kérdez, hogy "és mi újság az egyetemmel", amitől eléggé ki vagyok, mert annál többet nem tudnak rólam, hogy melyik egyetemre járok (illetve elég stresszes vagyok az egyetem miatt, nem érzem a legjobban ott magam, így nem bánnám, ha a szabadidőmben nem kellene rágondolnom).

Így, ha szót kapok egy érdekes témában, rendkívül lelkes, ideges leszek, amiből gyakran egy full ideges, összeszedetlen félig kiabálós kinyilatkoztatás lesz.


22/L

2021. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!