Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire irigykedtek arra,...

Mennyire irigykedtek arra, aki az egész nyarát bulizással fogja tölteni és ezzel rengeteg haverra fog szert tenni, ahol menőként/királyként fogják kezelni? Van ennél jobb élet?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 08:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Ja amúgy eléggé trollszagú a kérdés szövegezése, nem akarom elhinni hogy valaki komolyan ennyire valóságtól elszakadt módon gondolkodik. :D
2021. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Van e jobb elet? Persze hogy van:D majd meglatod ha felnottebb leszel.
2021. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Melyik része lenne szánalmas/troll/gáz? :D


A fiatalok jelentős része a Balaton korzóin bulizva érzi jól magát, vagy egy Pesti szórakozóhelyen, vagy házibuliban, ami feledhetetlen élményt ad. 30 felett már iszonyat gáz bulizgatni, a fiatalkor arra van, hogy kiéld magad. Mi a fenére emlékszel majd a későbbiekben, ha nem erre?

2021. jún. 9. 09:18
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan bulizz, engem nem érdekel, felnőtt vagyok. Én majd a családdal megyek nyaralni, az is ugyanolyan jó lesz
2021. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%

"egész nyarát bulizással fogja tölteni és ezzel rengeteg haverra fog szert tenni, ahol menőként/királyként fogják kezelni"


Én ennek a leírásnak a kiírójáról olyan emberre asszociálok akinek halvány fogalma nincs hogy milyenek is a valóságban a szociális kapcsolatok.

2021. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát a hideg is végig futott a hátamon a gondolattól borzalmasan hangzik még tiniként is utáltam buliba menni mindig haza akartam jönni szinte azonnal most húszon évesen is max havonta egy sörözésre megyek el 1-2 barátommal meg ha van céges rendezvény arra, hogy ne tűnjek úgy hogy kihúzó lennék.
2021. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
16, én is így vagyok, meg amíg mások bulikáztak, én nyári munkában pincér meg csapos voltam, gyűjtöttem a pénzt a fősulira.
2021. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
De ez egy antiszociális élet, teljesen üres. Kapcsolatépítésre is tökéletesek ezek a bulik.
2021. jún. 9. 09:27
 19/26 anonim ***** válasza:
98%
A tied üres, az írásodból látszik is miért. Mert üres vagy belül. Majd reméljük felnősz :)
2021. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
98%
:-DDD Tudod mind gondolkodtunk így anno, mint te most, aztán 20 év után rájöttünk, hogy nem bulikirályok voltunk, csak hülyegyerekek... Nincs ezzel gond, hajrá!
2021. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!