Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire "gáz", ha 16 évesen...

Mennyire "gáz", ha 16 évesen már lóg a mellem...?

Figyelt kérdés

Próbálgatok edzeni, de mit ne mondjak, azért pár itthoni gyakorlat nem segített túl sokat.

Olyan E-D a kosárméretem, valószínűleg ez is közrejátszik a dologban... A plasztika ki van zárva (vagyis egyelőre biztosan).

Kb úgy képzeljétek el, hogy a mellem és a nyakam között elfér a tenyerem, még úgyis, ha kicsit szétnyitom az ujjaimat. Zavaró, főleg, ha leveszem a melltartómat (ami nélkül nyilvános helyre természetesen nem megyek...)

Srácok! Mennyire visszataszító, ha egy csajnak lóg a melle (és nagy a mellbimbója)?


2021. jún. 10. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Hat ezt igy foto nelkul nehez eldonteni/elkepzelni. Lehet hogy szep es meretes,nem visszataszito vagy lehet az ellenkezoje. Latatlanba nincs velemeny mert nem iranyado.
2021. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Jelentve vagy, kérdező, meg a kérdésed is.
2021. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez miért van jelentve? Nem értem
2021. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Akinek akkora a melle, mint a tiéd, azé lóg, kivéve persze, ha szilikon. Edzeni nem tudsz rajta semmit, a súlya leviszi.
2021. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
lemértem, én is ki tudom nyitni az ujjaimat, D-s melleim vannak, a nagyobb méret ezzel jár. ruhában úgyis melltartót hordasz, ha meg levetkőzöl valakinek, és nem tetszenek neki a melleid, az nem érdemel meg téged, aés nem kell neki többet levetkőzni.
2021. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora méretnél ez a természetes. Semmit nem lehet vele csinálni (max. műteni), ez ilyen.
2021. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Ez eleg hulye megfogalmazas, mar bocs...nyak?? Kez??

Mi van? Bimbó helyzetet szoktak nezni es hogy mennyire fekszik a hasra..

2021. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen természetes.
2021. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
#7 ne tudom miért van elpontozva, teljesen jókat írt, az hogy mekkora a hely a nyak és a mellek között, nem mond semmit arról hogy mennyire lógnak.
2021. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Bizonyos méret felett némi lógás elkerülhetetlen. Ahogy Fábry mondta: a nagy mell kétélű fegyver. :) Aki járatos a nagy mellek világában, az nem fog meglepődni.


Mondjuk inkább ez, mint egy szúnyogcsípés méretű, ami engem illet.

2021. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!