Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Külföldön mennyivel másabb az...

Külföldön mennyivel másabb az emberek mentalitása?

Figyelt kérdés
Én csak futólag jártam más országokban, nyugaton, de én azt tapasztaltam, hogy sokkal kedvesebb mindenki mint itthon, sokkal segítőkészebbek, és az általános hangulat is sokkal jobb. Oké, a németek olyanok amilyenek... de pl a franciák, meg angolok nagyon barátságosak, és segítőkészek voltak. Akkor lehet az élet mégsem olyan keserű és nyomorúságos mint itthon Magyarországon? Itt néha még nekem kell hálásnak lenni a boltba hogy nem köp le az eladó, meg hogy fizethettem az autószerelőnek meg ilyesmi...

2021. jún. 15. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Változó,ahány ember annyi féle mentalitás.

Több országban jártam mikor nemzetközi sofőr voltam,van ahol jobb és rosszabb,nagyon ember függő.

Azt mondják nyugaton sokkal jobb a mentalitás,valamennyire van benne igazság,én mindenféle emberre találkoztam,munka közben a rosszabbik oldalát is lehet látni és érezni az embernek,főleg ha azr érezteti is.

Amikor kirándul,túristáskodik az ember akkor általában kedvesek,mosolygósak,segítőkészek az emberek.

2021. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha Magyarországot turistaszemmel nézed, akkor a magyarok is rendkívül barátságosak és segítőkészek. Próbáld ki nyugodtan, állits meg valakit és kérdezd meg tőle, hogy hogy jutsz el a vasútállomásra. Ha ismerős a környéken, akkor el fogja magyarázni.
2021. jún. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!