Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez ennyire gyakori? Én lennék...

Ez ennyire gyakori? Én lennék "különc"?

Figyelt kérdés
Tényleg sokan próbálják/használják a füvet? Egyik orvosom rácsodálkozott a válaszomra, amikor kérdezte tőlem, hogy használok-e valamit, én meg mondtam, hogy soha semmi ilyesmit nem próbáltam (még?). Ti próbáltátok már? Van aki használja is?

2021. jún. 16. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Nem próbáltam, nem is szeretném
Nem próbáltam, de szeretném
Egyszer volt dolgom vele, de soha többé
Egyszer volt dolgom vele, még máskor is próbálnám
Néhányszor volt dolgom vele, de soha többé
Néhányszor volt dolgom vele, máskor is szeretném használni
Rendszeresen használom, de leállnék
Rendszeresen használom, nem szeretnék leállni
Azt sem tudom, miről van szó
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szagától hányingerem van 🤢


THC-t kipróbálnám, de fű szagát nem bírom.

2021. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyon jó illata van, én kifejezetten szeretem annak ellenére is hogy évente egy kezemen megtudom számolni hányszor szívok.

Nem értem mit kell erre ennyire rácsodálkozni. Gondolom te kérdező rettentően démonizálod ezt a dolgot ha ennyire meghökkent milyen sokan használnak egy növényt ami a szabad ég alatt is megterem.

2021. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Néha szoktam járni fűvön, más élményem nincs fűvel kapcsolatban.
2021. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 nem démonizálom. Szimplán nem kerültem még egyszer sem olyan helyzetbe, más a baráti társaságom, mint ahol pl van fű. Egyszer mindenképp kipróbálnám, ha "jó" körülmények is lesznek hozzá.
2021. jún. 16. 23:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3x próbáltam, de az ég világon semmi hatása nem volt rám
2021. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég elterjedt, még én is tudnék kitől kérni, pedig én aztán végleg nem ismerek sok embert... személyesen (még) nem próbáltam, nincs vele semmi bajom, egyszerűen csak nincs rá ilyen igényem hogy kipróbáljam. de lehet egyszer fogom, nem tudom.
2021. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy azert, mert mindenki próbálja, hanem mert olyannak tűnsz
2021. jún. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor próbáltam középsuliban, haverokkal. Jó volt, szép volt, de nem vágyom rá különösebben.
2021. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
26 évig közöm nem volt hozzá, aztán kipróbáltam. Néha-néha szoktam pár slukkot szívni, ha olyan ismerősömmel találkozom, aki szív, de abszolút elvagyok nélküle és nem veszek magamnak.
2021. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én 17 éves koromban próbáltam ki először, nekem nagyon bejött. Azóta is kisebb-nagyobb rendszerességgel használom.
2021. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!