Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudok gyorsan önbizalmat...

Hogy tudok gyorsan önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam. De szeretnék olyan eleven és önbizalom teli lenni mint mások. Csak van még hogy szuperérzékeny vagyok. Most lesznek új osztálytársaim. Már beszélgetek velük és találkoztunk is. Félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni.


Aki hasonló hajzetbenbvolt az írhat akár privátban is.



2021. jún. 23. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyors megoldás nem nagyon van, ez egy hosszabb folyamat. Hány éves vagy? Beszélhetsz erről a szüleiddel és akár szakemberhez is fordulhatnátok, akivel tudnál ezekről az érzésekről beszélgetni, illetve segítene amiben szeretnéd.
2021. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szüleimet pont nem érdekli ez. Most megyek gimnáziumba. Jartam iskola pszihológushoz. Egy sima pszihológus drága nekem meg nincs annyi zsebpénzem. Ha tudok nyerni akar egyedül is szívesen megpróbálom.
2021. jún. 23. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Van hobbid? Ismerkedj mindenhol, ennyi.
2021. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vívok csak sajanos nyaron nem tartanak edzést. De edzésen van önbizalam (kivéve a 2 új embernél.)
2021. jún. 23. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan akarsz önbizalmat szerezni??? Nekem van kettő, az egyiket kölcsön adhatom, míg lesz sajátod, jó?
2021. jún. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne😅
2021. jún. 23. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Faxoljam, postázzam, v emailben kéred?


:)

2021. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Posta az tökéletes
2021. jún. 23. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen pszichodráma vagy egyéb önismereti csoport a környéken? Nyivlán nem érdekli a szüleidet, hiszen a problémádat nekik köszönheted. Pont annak, hogy valószínűleg akkor sem adták meg neked a kellő figyelmet, amikor az önbizalom kialakulásának ideje volt, az első hat életévedben. Ha akkor nem alakult ki, később már csak pszichoterápia és egyéb önismereti módszerek segíthetnek.
2021. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez így van. Óvodába se jartam sokat csak a kötelező 1 évet. A szüleim elváltak. Az apámat csak 2 hetente hétvégén láthatom.


De ez az önismereti csoport jó ötlet. Ez még nem jutott eszembe. Megpróbálok valamit keresni.


Köszönöm a válaszod!

2021. jún. 27. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!