Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha lenne egy egész...

Lányok! Ha lenne egy egész hétvégés, valósághű szerepjáték, amiben ti lennétek egy börtön fegyőrnői, és senki nem szól bele, hogyan szívatjátok a "rabokat", vállalnátok?

Figyelt kérdés

Milyen fegyelmezéseket, büntit, szívatást találnátok ki a rabok számára?


A játék kedvéért a rabok pasik, és aláírták, hogy ők is vállalják a játék feltételeit, illetve hogy menet közben nem szállhatnak ki a játékból. Eszközök, helyszín biztosítottak, pld ezt egy középkori várban szervezik, ahol van kínzóterem, a várudvaron kaloda stb. Nyilván maradandó sérüléseket "nem ér" okozni, de ezen felül tulajdonképpen bármi megoldható lenne....



2021. jún. 28. 12:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy a film alapja valós?
2021. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzó számomra az ilyen "játék"
2021. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Legbetegebb almaimban sem vagytam ilyesmire.
2021. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincsenek szadomazo vágyaim.

2. Nem érezném magam biztonságban akkor sem, ha csak játéknak indul. Épp most akarunk egy agresszív lakótól megszabadulni a társasházban, már sokszor fel lett jelentve.

2021. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olyan kanos vagy hogy a gyk-n próbálsz toborozni nőket a stanfordi börtönkísérlet 2-höz.😅
2021. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

11. tudom, még a film megnézése előtt olvastam is róla egy pszichológia könyvben.


14. A kérdés egyrészt elméleti, de induljunk ki abból, hogy nem tudnak fellázadni. Például meg vannak láncolva. Cellánként el vannak különítve, és egyenként mehettek be hozzájuk nyolcan, elsöprő túlerőben. Stb.


A társasházi agresszív lakó esetét persze sajnálom, de nem tudom, hogy jön ez most ide. (Hacsak nem úgy, ha úgy érted, hogy őt szívesebben rabosítanád oda ahol te lehetsz a fegyőr.)

2021. jún. 28. 13:16
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

#9, Tudod, azt csinálnak amit akarnak egymás között otthon a szoba (akarom mondani várbörtön) négy fala között.


OK. Akkor viszont a bűzisség se zavarjon. Tudod, ők is azt csinálnak egymás között otthon, amit akarnak.

A kettős mérce nem játszik.

2021. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

17.: Oké. De az úgy működik ám, hogy én sem megyek át a homo kérdésekbe fujjogni, hogy miért CSAK az érdekli őket, meg hogy merészelnek CSAK arról kérdezni, micsoda kirekesztés meg kettősmérce, -- és te is békén hagyod ezt a kérdést.

További szép napot. :)

2021. jún. 28. 13:26
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy jön ide, hogy az illető rettegésben tart egy egész házat, hiába vagyunk sokan egy ellen. Fantáziálgathatsz, de könnyen előjöhet bárkiből az állat egy ilyen kísérletnél.
2021. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%
19.: Ha láncon elvezettethetnéd azt a lakót, akkor megtennéd?
2021. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!