Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért találkozom ritkán olyan...

Miért találkozom ritkán olyan lánnyal,akit le merek szólítani?Akivel merek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka hogy egy lányt meg merek szólítani.Ritka,hogy azt látom egy idegen lányon hogy tőle nem kell félnem,megszólíthatom.Miért van olyan kevés az olyan lányból,nőből,akin már a külsején is látszik,hogy le lehet szólítani,lehet vele beszélgetni?

2021. júl. 12. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Le lehet győzni a félénkséget
Aki félénk,az is marad nincs mit tenni
Aki nem mer odamenni lányokhoz,annak nem lesz barátnője.
6 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kevés az olyan külsejű lány,nő,akit egy félénk fiú is meg mer szólítani.Sok szép lány,nő van,de olyan kevés akitől a külseje alapján nem kell félni.
2021. júl. 12. 18:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Szemét nők, hogy mernek szépek lenni!!!!
2021. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"A külseje alapján nem kell tőle félni"


Ez most mit jelent? Linkelhetnél egy képet az ideálodról, vagy valami.

2021. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad kérdeznem, milyen az olyan külső, ami azt sugallja, hogy "nyugodtan szólíts le" és milyen, amelyik nem?
2021. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez olyan minthogy az utcán meglátok egy pittbullt és inkább visszafordulok.Lehet,hogy az a pitbull valójában szelíd mint a kezes bárány,de én mégis félek tőle,mert a külseje alapján nem tűnik szelídnek.
2021. júl. 12. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van olyan kevés az olyan lányból,nőből,akin már a külsején is látszik,hogy le lehet szólítani,lehet vele beszélgetni?"


Azért, mert nem azért öltöznek fel szépen hogy egy önbizalomhiányos srác leszólítsa őket. Hidd el, ez eszükbe se jut (Miért jutna?). Jól akarnak kinézni, hogy tetszenek maguknak, és nyilván a férfiaknak. Sajnos a te gépedben van a hiba.

2021. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem a külső alapján ítélkeznél?
2021. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pitbull külsejű nőhöz én se mernék odamenni. Még egy rottweiler külsejűhöz sem. :)

Most komolyan, ránézel egy nőre és úgy érzed, hogy veszélyes?

2021. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. Vannak akik szimpatikusabbak, kedvesebben tűnnek.

De engem lányként érdekelne, hogy szerinted mik ezek a külső jegyek.

2021. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És van olyan, aki szereti, hogy csak úgy random leszólítják őt ismeretlenek?
2021. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!