Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha vagdosnád magad (ez egy...

Ha vagdosnád magad (ez egy tünete vminek nyilván), akkor örülnél, ha a ritkán látott unokatesód nèha elhívna egy forró csokira/kajára?

Figyelt kérdés

Unokatesómról van szó, 14 éves, múlt héten ezt egy beszélgetés keretében elmondta nekem, tök termèszetesen, nem szégyenkezve, semmi ilyen...


Szerintetek furán venné ki magát / nyomulós lenne, v örülne neki, ha néha ráírnék h mi újság, ráérne-e talizni, stb?


Szülinapokkor, karácsonykor, húsvétkor talizunk egyébként, akkor is tök keveset dumálunk, nem egy bőbeszédű.


Nem szeretném nagyon ilyen beteg páciens helyzetbe hozni ezzel h így random elhívom, szeretném ha "normális embernek" érezné magát (értsd jól légyszi), viszont segíteni szeretnék neki h ezt abbahagyja...

Jár pszichológushoz is egyébként.

Én egy pár évvel idősebb vagyok nála, mindketten lányok.



2019. dec. 27. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kedves dolog. :)
2019. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne sajnálkozz és szánakozz rajta, még akaratlanul sem! Kezeld úgy mint egy sima átlagos embert! Ne érződjön rajtad, hogy azért hívod el, mert vagdossa magát, az érződjön, hogy azért hívod el, mert jófej ember és szeretnél vele időt tölteni.
2019. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

2, igen, nekem is pont ez az aggályom... Nehéz jól csinálni, meg nem hülye h ne rakja össze a dolgokat, bárhogy is nem szánakozok (és tényleg nem, csak azt érzem, h itt és most nekem is feladatom, h figyeljek rá jobban)... Viszont csak ez utóbbi miatt nem akarok nem foglalkozni vele

2019. dec. 27. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne probléma, hogy 2 unokatestvér találkozik? Nyugodtan beszélgethetsz vele a vagdosásról is, ha egyszer ő mondta el neked. Ez egyébként depresszióra utal, az illető olyan rosszul érzi magát lelkileg, hogy inkább fizikai fájdalmat okoz magának, hogy azzal elterelje a figyelmét a lelki fájdalmáról. Gondolom, nincs bizalmas viszonyban a szüleivel.
2019. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. dec. 27. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól esne neki, de ha nem mondja magától, ne faggasd a lelkiállapotáról, próbálj meg vele ugyanúgy beszélgetni mindenféle témáról, ahogyan egy normális emberrel tennéd.
2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!