Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » BME VIK infón miért mindenki...

BME VIK infón miért mindenki ilyen zárkózott?

Figyelt kérdés
Ambivertált vagyok, szükségem van a társaságra is. Bárkivel is próbáltam meg beszélgetni VIK-en, olyan érzésem volt, mintha haragudnának rám azért, hogy hozzájuk szóltam. A tárgykövetelményeken kívül semmi másról nem tudnak beszélgetni, az érdeklődési körük eléggé egyirányú. Jelentkeztem egy időben seniornak, de néhányuk viselkedése szociális megfelelési kényszerből fakad, mert esetleg középiskolában nem tudtak érvényesülni és most nagyon szeretnének. Ezzel sem tudtam azonosulni, így lemondtam a dologról. Ez persze csak az én saját személyes tapasztalatom. Szerintetek van még esély arra, hogy megtaláljam ott a helyem? :(

2021. júl. 17. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

". Jelentkeztem egy időben seniornak, de néhányuk viselkedése szociális megfelelési kényszerből fakad, mert esetleg középiskolában nem tudtak érvényesülni és most nagyon szeretnének. "



Ezek szerint pszichoanalitikusi végzettséged már van...


:-DDD


Már ne is haragudj, de mindenki szembejön az autópályán...???

2021. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők mesélték a múltbeli rossz tapasztalataikat meg az egyéb problémáikat, nem én találtam ki ezt. :D
2021. júl. 17. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felnőtt emberekről van szó, akik szeretnének már végre túllépni a sérelmeiken és normális életet élni. Akkor viszont nem értem miért utasítanak el mindent, dehát ők tudják.
2021. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányadéves vagy?
2021. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzékeltem, hogy az emberek nagy része kocka vagy pedig olyan ember akit eddig elnyomtak, de most szabadon engedte magát és most előszőr tud érvényesülni egy tásaságban.


Tehát ugyan azt gondolom mint te.


Szeptemberben keress meg, ha 5. félévedet kezded te is :D

2021. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"az emberek nagy része kocka"


Ez infószakon normális :)

2021. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5. félév gang emelkedj! Szerintem is eléggé magának való a karon, ez igaz. Olyan embereket kell keresni, akik nem azok, ha azokra van szükséged. Ez talán a karon nehezebb. És igazad van a senioros cuccal, ezt más is felfedezte már, a seniorok között sok a gyík... Welcome to VIK :)

Hanyadéves vagy amúgy?

2021. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is ezt érzem, csak párosul azzal, hogy néhány srác, akivel azt hittem, hogy jóban vagyok, kb. azonnal offolt, mikor kiderült, hogy én nem akarok többet. Úgyhogy még az a kevés "normális" ember is redukálódott, éljen a vik-es lányság!


De szintén 5. félévem kezdem majd, ha gondolod, keress meg. :D

2021. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki 5. féléves lesz? xd Valaki AUT szoftról? :D
2021. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki Rendszertervezésről? Esetleg IIT?
2021. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!