Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A sportokon kívül vannak...

A sportokon kívül vannak olyan hobbik, amik idegenekkel csoportosan, hosszútávon űzhetőek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint amikor van mondjuk egy rajztábor, mert olyankor összekerülsz egy csomó idegennel, és függetlenül attól, hogy a rajz egyedül végezhető tevékenység, együtt csináljátok. Csak a táborokkal az a baj, hogy néhány hét után véget érnek, nem állandóak mint pl. az edzések. Tini vagyok és szeretnék új embereket megismerni, feldobni a társasági életem, számomra ezt egy új hobbin keresztül lehetne a legjobban kivitelezni. Viszont nem csak táborokba szeretnék járkálni vagy valami iskolás szakkörre, hanem egy olyan helyre ahova rendszeresen összejárnak fiatalok együtt végezni az adott dolgot. Én nem igazán ismerek ilyen helyeket, ahol közösen lehet űzni egy hobbit ami nem sport és az iskolától független. Az se opció hogy pl. barátokkal elmenni mondjuk társasjátékozni, mert pont az lenne a lényeg, hogy az új hobbi mellett szívesen ismerkednék is. Tehát mondjuk olyasmi hobbit keresek (csak nem sportot) mint a röplabda, ott az edzésekre lehet rendszeresen járni és először egy új közegbe kerül az ember.

Rólam pár dolog: Pesten élek, kreatív vagyok, szeretem a művészeteket, sokszor szoktam alkotni.

Ezek alapján tudnátok olyan hobbikat ajánlani, amik kapcsán tényleg vannak olyan helyek ahol közösen végezni lehet őket?

A sulis szakkörök azért vannak kizárva, mert a mi sulinkban alig van valami, vagy éppenséggel már ismerem az adott társaságot. A sportok pedig azért, mert azokból az egyénieket űzöm és preferálom:)



2021. júl. 21. 00:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
2021. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bőven vannak. Pl zenekar, tánccsoport (igaz ez sport, de bárokban vannak a programok és közben iszogatnak)
2021. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Ha lány vagy akkor ne keress tovább, itt vagyok neked.

33F

2021. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az alkoholizmus is ilyen.
2021. júl. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

"olyan helyre ahova rendszeresen összejárnak fiatalok együtt végezni az adott dolgot"


Erről nekem is egyből a kocsma jutott eszembe :D


Én ennyi idősen jártam atlétikára a suliban, kung-fuzni egy városi klubba, és később tollasozni.

A sporton kívül, nálunk még van modellező klub, kutyaklub és horgász egyesület.

2021. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha van érzéd a zenéhez, beléphetsz kórusba. Az olvasás ugyan magányos tevékenység, de lehet a többi mollyal beszélgetni a könyvekről, vagy csereberélni, ajánlani. Aki szeret kutyákkal foglalkozni, önkénteskedhet menhelyen, és úgy is barátkozhat más emberekkel. Vannak kézműves közösségek, és az ötletcsere jó közösségépítő, a barkácsolás hasonló. Utazás, anime, manga, számítógépes játékok...
2021. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétumot tud valaki írni? Mert az jól hangzik, hogy “beszélgetni könyvekről vagy csereberélni, ajánlani” vagy “vannak kézműves közösségek” stb., de még soha nem találtam ilyet sehol. Én is ilyen helyzetben vagyok, azért kérdezem.
2021. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Facebook csoportok elég konkrét?
2021. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha facebook csoport, akkor egy konkrét facebook csoportra lennék kíváncsi. Bár én személy szerint inkább “élő” lehetőségre lennék kíváncsi, személyes találkozókkal, programokkal és nem csak netes csetelgetésre stb.
2021. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Tematikus csoportok vannak, bármire rákereshetsz, ami érdekel, a többi meg rajtad múlik, hogy lesznek-e onnan személyes kapcsolataid is.
2021. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!