Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek azzal a szituval,...

Mit kezdjek azzal a szituval, ha mindig a fiatalabb korosztály néz meg?

Figyelt kérdés
21 vagyok és fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Nem tudom hogy viszonyuljak az efféle stírölésekhez. :D

2021. júl. 26. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm jóval harminc felett van és 25 körülinek néz ki. Emiatt csomószor nem veszik komolyan, meg letegezik. Sőt volt már, hogy 20 éves fiú akart neki udvarolni.


Téged hány évesek néznek meg? :)

2021. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettől a jövőtől tartok én is, hogy nem fognak komolyan venni.☹️

Kb a 16 és 20 év közöttiek.

2021. júl. 26. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire örülj neki, azért biztos nem csak ez a korosztály néz meg. Én 18 vagyok de az esetek többségében az 50-es apukák és hasonló korú férfiak találnak meg sajnos, szerintem ez a rosszabbik szitáució. Persze megértem hogy téged is kellemetlenül érint hogy fiatalabbak néznek meg de gondolj bele lehet hogy 40-50 évesen is majd 5-10 évet simán letagadhatsz az milyen jó lesz akkor.
2021. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Jajj de buta vagy!
2021. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,élj a lehetőségekkel és légy boldog.
2021. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg férfinak bejön a 20-25 korosztály.


30 évesen te leszel az álom nő, akinek meg van a 30 éves nő tapasztalata, egisztenciája, de kinézetre egy 10essel fiatalabb vagy.

2021. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, ha megnéz egyáltalán valaki, akkor lány vagy. Akkor nem olyan gáz a helyzet, leírták miért.


Ha fiú vagy, akkor ez szívás. Próbálj idősebbnek kinézni, legyen jó frizurád, borostád... De a lányok nem állnak le kisfiús srácokkal.

2021. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!