Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondja több idősebb...

Miért mondja több idősebb ismerősöm, hogy a mai fiatalabb lányok/nők borzasztóak?

Figyelt kérdés

Sokat isznak, k*rvásan öltözködnek, a viselkedésük stb.

Vélemények?


2021. júl. 27. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Iskolában tanítok. Nem minden fiatal lány ilyen. Őket miért nem veszitek észre?
2021. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja vannak sokan. De nagyon sok a kivétel.

Alapvetően nem érdekel amugy, ugyis talalok majd egy nőt akit kedvelek

2021. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Iskola/koli mellett lakunk. A nagy részük elég k*rvasan öltözködik. De hogy tényleg mind ribizli is aki így öltözködik azt nem tudom.

Sok tini iszik, cigizik és energiaitalozik. Nem érdekli őket semmi csak a buli meg a szex.

2021. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy tisztelet a kivételnek :)
2021. júl. 27. 22:09
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nem érdekli őket semmi csak a buli meg a szex."


Ily ez nagyon boomer szagú xd

2021. júl. 27. 22:10
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
20 éve is pont ezt mondták, annyira unalmas már. Az akkori "szörnyű" lányok azóta felnőttek és anyukák lettek.
2021. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most leírtad minden egyes valaha élt generáció öregjeinek az éppen aktuális fiatalokhoz való hozzáállását.

Ilyen törvényszerűségek nem léteznek szerintem, csak arra vannak, hogy azok megnyugodjanak benne / éledjenek napról-napra rajta akik hangoztatják. Ilyen "az én értékrendem, munkamorálom, életszemléletem stb.-m veri a tiedet" alapon.

Csatlakozok a #2-es kollégához, sok fiatal lány van mindenkor akinek mindenéért tűzbe lehetne menni. Bármelyik lány/nő eshet amúgy egyik végletből a másikba, azért van mindenki, hogy emberileg fejlődjön. Egészen felesleges pálcát törni akárki felett amíg nem ismerjük a viselkedése mögötti okokat.

2021. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Javítom: #1-es lesz a tanárkolléga.
2021. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Ennek főként a rendszerváltás utáni hanyatlás az oka, amit a magasan szexualizáló társadalom csak jobban serkent. Nincsenek elveink, a felnőttek kiégtek, a fiatalok üresek.

Vannak értelmes lányok, de nagyon magányosnak érezhetik magukat.

Ez az egész szellemi kiüresedés egyébként globális jelenség, ami Közép-Európára is hatással van. A szexualizálás lehet a liberalizmus következménye, a túltechnicizált hétköznapok, média.

2021. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy halkan megkérdezem, egy fiatal tinit mégis mi érdekelne, ha nem a bulizás, szórakozás, haverok, gondtalan élet? Talán érdekelné őket a hazug politika, vagy a gazdaság, amihez egyébként se értenek?


#3

Téged mi érdekelt 15-17 évesen? Nehogy azt mond, hogy nem a szórakozás, haverok?


Annyira álszentek itt egyesek, de komolyan. A saját tinikorotokat talán elfelejtették? Vagy ti 0-24-ben csak tanultatok és nem pihiztetek, szórakoztatok?


Mikor 15 évvel ezelőtt voltam 15 éves, nálunk ugyan nem voltak okostelefonok, se internet a telefonon, ettől függetlenül sokat bandáztunk kint a játszótéren, vagy sétáltunk a városban. Az akkori divatnak megfelelően öltözködött mindenki. Voltak, akik buliztak és voltak, akik nem. Voltak akik akkor is ittak és cigiztek, mint most is.

A mostani tinik is ezt csinálják, csak nekik van már okostelefonjuk, meg sokaknak mobilnetjük. Csak a technika változott.

2021. júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!