Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondja több idősebb...

Miért mondja több idősebb ismerősöm, hogy a mai fiatalabb lányok/nők borzasztóak?

Figyelt kérdés

Sokat isznak, k*rvásan öltözködnek, a viselkedésük stb.

Vélemények?


2021. júl. 27. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

10: engem például a csillagászat érdekelt, de végigolvastam egy csomó szépirodalmat, naplót és verseket írtam. Nem voltam stréber, ugyanúgy elmentünk a barátnőimmel vásárolni, strandra, diszkóba, de valahogy tudtuk, hol a mérték. Kevésbé volt téma a szex, vagyis mi lányok, kevésbé voltunk szexualizálva a fiúk által (akik többnyire udvaroltak, és nem azt kiabálták utánunk, hogy "megb*szlak", vagy nem küldözgettek nekünk képeket a nemi szervükről). Sokszor jártunk táborba is, ahol éjszaka a csillagokat néztük, miközben arról beszéltünk, hogy mi lesz velünk a jövőben, kibeszéltük a felnőtteket és a fiúkat. Másnap pedig gondtalanul napoztunk, főztünk, nevettünk. Nem azon járt az eszünk, hogy mit posztoljunk instastoryba, hanem átéltük a pillanatot.


Most vagyok 25 éves, és ha valamiért hálás lehetek az életemben, akkor az a sokszínű, internetmentes gyerekkorom.

2021. júl. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy nem a technológia változott, hanem gyakorlatilag a technológia változtatta meg a tinikort, pontosabban az egész társadalmat.
2021. júl. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szexisák nyilván.
2021. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-nél a pont!
2021. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert menő azokat fikázni, akik fiatalok... akik nem azokat a divatokat követik, mint ők, és akikre irigykednek, mert előttük áll az élet. Amúgy aki nem egybites, az látja azt, hogy:

- régen sem volt mindenki tiptop kultúrlény a fiatalok közül

- manapság sem csak az ivós k...k léteznek, csak azok feltűnőbbek

2021. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

#10 "Talán érdekelné őket a hazug politika, vagy a gazdaság, amihez egyébként se értenek?"


15 éves vagyok, s engem érdekelnek ezek a témák, viszont hidegen hagy a bulizás. Na, ezt kapd ki! :P

jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!