Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet velem a baj? Gyerekko...

Mi lehet velem a baj? Gyerekkorom óta ilyen vagyok.

Figyelt kérdés
Introveltàlt vagyok mindig is az voltam, suliban nem nagyon voltak barátaim,oviban is mindig egyedül játszottam. De felnőttem és egyre nehezebb, nem tudok rendesen komunikálni mindig előre megbeszélem a fejemben,hogy mit fogok mondani stb. Nincs párom,nincsenek barátaim sem és szinte depressziós vagyok,mert a környezetemben mindenki szül/terhes/házasodik.nekem meg a pánikbetegségem a párom, kb 2 éve kezdődött szinte már sehová sem járok nem érdekel semmi, telefonozok,kertészkedem, élek..létezek. Nem akarok dilidokihoz menni, neki sem tudnám rendesen kifejteni mi a bajom, apám nyugtatóját veszem be néha és a cbd olaj. Most 2 napja kicsit rossz néha mert gyors a pulzusom kivéve amikor alszom. Tudom menjek orvoshoz de nem szeretnék, ezt egyedül le lehet e küzdeni? De immár 2 éve nem sikerül, ugy érzem ordítva tudnék sírni annyira utálom az életet. Valami tanácsot meghallgatok. 24/l

2021. aug. 13. 11:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válasza hasznos volt, havonta kb 3x veszek be egy fél szem Rudotel 10 mg-t és csak akkor amikor nagyon rosszul vagyok, ez már nálam annyira berögzült viselkedés,hogy nem tudok uralkodni rajta.. Hiába mondom a szüleimnek,azt mondják hagyd abba!! Miért ha fáj a fogad és azt mondod ne fájjon elmúlik? De igy sem értenek meg, sok közösségi oldalt használok eleinte sok udvarlóm is akadt úgymond de nem találkoztam velük értitek miért, és akik eddig írtak a találkozás hiánya miatt hanyagolnak. 2019 őszén a városban egy padon otthagyva a munkahelyemet(felmondtam) tört rám valami, nagyon rossz volt halálfélelmem, mindjártmegfulladok érzésem volt és tök egyedül de haza tudtam menni.. Attól a naptól fogva még ebédelni sem tudtam itthon a családdal a konyha közepén, utcára kimentem ugyan és voltam városban is viszont örültem,hogy kibírtam valahogy. Azóta kicsit jobb lett vannak napok amikor semmi bajom de eszembe jut és újra érzem azt a szorongást és pánikot.
2021. aug. 13. 16:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahamm. Akkor ez nem fog menni egyedül. Kell a segítség. Szakmai leginkább. Pszichiátriára jelentkezzetek be!

Azt szintet el kell érninújra, hogy önellátó lehess. Utána lehet komolyabb dolgokon gondolkodni.

2021. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!