Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedveled Varga Irént? Vélemény...

Kedveled Varga Irént? Véleményed róla? Hány rajongója van itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Varga Irén énekesnő, szakácsnő, influencer, YouTuber, humorista, celeb.

2021. aug. 16. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Szeretem Varga Irént. Rajongó vagyok
Utálom Varga Irént
Varga Irén közömbös számomra
Nem ismerem/Nem tudom ki az a Varga Irén
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Olyan válasz is kellett volna, hogy kínzással egyenértékű a személye, ezért nem nézem, és nem is érdekel.
2021. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdekel, de minden csoportban posztolják a sz4rságait. Mindenki szidja, átkozza, a sok megosztással emelik a nézettségét, pénzét.

Szerintem a maga módján egy okos, ravasz nő. Hülyét csinál magából, de jól keres vele.

2021. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Varga Irén nem énekesnő, inkább, mintha egy macskát nyúznának, a szakácsnőnek meg végképp nem lehet nevezni. Én amúgy sajnálom, tuti van valamilyen betegsége, nem jó, hogy hagyják, hogy viccet csináljon magából
2021. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem tom, ő olyan mint anno győzike, hiába szidták, utálták a műsorait, nagy nézettsége volt. Egyébként azért imádják az emberek az ilyen primitív karaktereket (pl. mónika show "sztárjai"), mert örülnek, hogy vannak náluk hülyébbek/nyomorultabb mint ők maguk, így szórakoztató őket nézni, van benne valamilyen szintű káröröm.

Csak azt nem veszik észre, hogy ezzel pont, hogy pénzelik őket, így valójában megfordul a dolog, hogy ki a hülye és ki van nyomorult helyzetben.

2021. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem 1 "éneklős" meg 1 "szakácskodós" videóját, hogy lássam, kiről beszél "a net", de annyi elég is volt. Nem hiszem, hogy annyi tényleges RAJONGÓja lenne... inkább olyan, mint a Maunika show meg a Győzike show... hogy kevesen szeretik, de sokan nézik, mert marha jól szórakoznak azon, hogy más hülyébb, mint ők.
2021. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ayo Mahiana gang where ya at?
2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!