Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan viszonyuljak ehhez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak ehhez a szituációhoz?

Figyelt kérdés
Lassan 1 és fél éve járunk a barátommal, de már kezdettől fogva jobban értékeli, ha a haverjával meg annak a barátnőjével vagyunk.Ugymondd mikor 9. voltam a szüleum nem engedtek el bulizni, a barátom meg velük folyamatosan ment és amikor pedig ment vissza főiskolára be sem köszönt sokszor. Mivel elentie velük lógott mielött megismerkedtünk, mindet hárman gyütt csináltak. De amiota együtt vagyunk a kapcsolatunk elején is mindig négyen voltunk. Aztán a haverja Pesten kezdett a falutol messze dolgozni emiatt kevesebbet találkoztunk igy negyen amit kicsit én is sajnáltam de legalább egy félévre rá már csináltunk valamit megint együtt a barátommal közösen. Aztán most a srác a baratnője miatt talált közelebb munkahelyet aminek örültem én is, de ujra nem vagyunk barátommal egyik hétvégén sem kettesben. Mindig azt akarja csinálni amit a haverja meg a baratnője kitalál. Multkor pizzát akartunk kettesben sutni erre ők hárman megcsinálták én meg nagyban levoltam szarva. És hiába magyarázom a barátomnak h9gy oké én is szeretek velük lenni de közös progam is kéne honaponta egyszer. De ő mind8g mondja, hogy jo majd jovoheten de sosincs igy. Meg azt is szokta mondani hogy joo te vagy az elso meg stb. de én nem akarok első lenni én csak vele akarok néha egy kis időt tölteni de nem veszi az adást pedig már egy csomoszor elmondtam neki. Most mihez kezdjek?

2020. nov. 4. 13:50
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Véleményem szerint beszélj a barátoddal arról, hogy ez téged már hosszú ideje frusztrál, és hogy te tényleges változtást szeretnél látni, mert kezded egyre rosszabbul érezni magadat a párkcsapcsolatodban.

Szerintem ha őszinte leszel és elmondod minden gondolatodat, akkor minden a legjobban fog kisülni.

Hiszek bennetek! Ti lesztek a l e g j o b b pár. Valaha.

Sok sikert a továbbiakban, majd hármasban csinálhatnánk valamit, ha bejön az, amit mondtam. (pl. pizza sütés)

Várom visszajelzésedet.

Isten áldjon!

2020. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!