Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is depressziós lett a...

Más is depressziós lett a miatt hogy nem működik a se a messenger se a facebook se az insta?

Figyelt kérdés
Annyira rossz kedvem lett e miatt, mit fogok kezdeni ha már sosem lesz jó..hogy tartom a kapcsolatot a barátaimmal,ismerőseimmel ez után, van akivel csak ott beszélgettem és a telefonszáma sincs meg, vele már soha többé mem fogok tudni beszélgetni

2021. okt. 4. 22:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
92%
Én már csináltam is twittert
2021. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
77%
Én jobban érzem magam, hogy leállt... Újra van időm könyvet olvasni :)
2021. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
79%
Mi az a könyv? Különleges svéd masszázs?
2021. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
52%
:)
2021. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
94%
Azért szomorú a rengeteg ilyen kérdés. Ilyenkor derül ki, hány fiatal éli az életét magányosan a szobában ülve, telefont nyomogatva. És így telnek el az éveik. Nulla élmény, nulla emberi kapcsolat. Durva...
2021. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
37%
#16 Én is ilyen vagyok amióta az eszem tudom. Most 21 vagyok, de 12 éves korom óta csak a számítógépet/telefont nyomom látástól vakulásig. Senkinek nincs pénze programokra járni, főleg nem középsulisan. Szülők csórók, nem tudják a szórakozását állni a fiataloknak, minden extrém drága. Aztán milyen programok vannak? Minden rettentő unalmas vagy pedig alkohol/drog melegágya. Kinek van kedve halottra inni magát, hogy utána napokig másnapos legyen. A fiatalok nagyon nagy százaléka ilyen, inkább otthon nyomja az internetet. Semmi nem tudja a virtuális szórakoztatást felülmúlni.
2021. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
60%
En meg annak örülnék ha megszünne nem lenne az a sok irigység, rosszindult stb. a Kommentekben és nem lenne a sok pletykaság.
2021. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
71%
A twitter is elkezdett belassulni 🙁
2021. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
De az insta és onlyfans szutykok nincsenek veszélyben, ugye?
2021. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
78%
Az insta, whatsapp, facebook, messenger vacakol. Latjatok, ezert rossz, ha minden egyszerre egy ceg kezeben osszpontosul (fb), mert ha egy leall, akkor leall a tobbi is.
2021. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!