Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is depressziós lett a...

Más is depressziós lett a miatt hogy nem működik a se a messenger se a facebook se az insta?

Figyelt kérdés
Annyira rossz kedvem lett e miatt, mit fogok kezdeni ha már sosem lesz jó..hogy tartom a kapcsolatot a barátaimmal,ismerőseimmel ez után, van akivel csak ott beszélgettem és a telefonszáma sincs meg, vele már soha többé mem fogok tudni beszélgetni

2021. okt. 4. 22:17
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan már várom, mikor lesz benne a híradóban:


"Depresszióba esett tinédzserek tömeges ablakon kiugrást hajtottak végre a Facebook leállása miatt. A szülők tehetetlen szemlélői voltak az eseményeknek."

2021. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
63%

#17: Ez baromság meg kifogás. Én most 27 vagyok. Sosem ittam alkoholt, nem jártam bulizni. Mégis voltak barátaim és szuper programok. Akkor jött be a facebook mikor elkezdtük a gimit. Viszont okostelefon nem volt elterjedt ennyire. Még wifi sem volt a suliban emlékszem. Jobb is.

Sajnálom amit írsz. Akkor éld le ìgy az életed. Biztos szórakoztató lehet.

2021. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
62%
Bezzeg a jo kis iwiw. Milyen jo lenne most.
2021. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
kb 6-8 éve nyitottam meg utoljára faszbuk oldalt, ugyhogy olyan nagyon nem ráz meg. A többiről meg azt se tudom micsoda.
2021. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
76%

Látszik, hogy influencer vagy, 26 - os! Annyi eszed is van a "hejesírásod" alapján!

Inkább a szótárakat forgatnád! Legalább nem lennél ilyen agyhalottszökevény...😂😂

2021. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
54%

#23 És mit csinálunk a "barátainkkal"? Mik a szuper programok? Én éveken keresztül gondolkodtam programokon, hogy hova lehetne menni, de soha semmi nem jutott eszembe. Minden program unalmas, ami nem alkohol társaságában van. És nem csak nekem, hanem az összes havernak. Senkinek nem tetszik semmi a gépezésen kívül.

Élni is fogom így, mert nincs más. Szórakoztató, valamiért egész nap itt ülök, erős függő vagyok és semmi sem tud leszoktatni.

2021. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Viber az működik rendesen?
2021. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
52%

Gyertek srácok!

Robbantsuk ki a III. világháborút

2021. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Tosszátok meg, ritkán volt olyan nap, hogy félpercenként jött új HSZ egy témában!
2021. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Több tiszteletet kér az influenzás :D
2021. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!