Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elrontottam az egész életemet... Itt most arra gondolok hogy nem volt még sose barátnőm, nincsenek igaz barátaim (ezek inkább csak haverok). + Úgy érzem senkire nem számíthatok a szüleimen kívül... Soha nem voltam még bulizni, úgy érzem az egész életem egy kuka 16f. Talán annyi öröm van hogy azt tanulhatom amit akarok és hogy jól megy a küzdősport, más öröm sajnos nincs.

#haverság #Bankódás
2021. okt. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, még előtted az élet.
2021. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez nálad jelenleg annyit jelent, hogy most vagy abban a természetes depresszióban, amin a legtöbb tinédzser átesik. Nekem is volt ilyen korszakom. Ne aggódj, semmivel nem vagy elkésve! Koncentrálj a jó dolgokra és fogd fel úgy, hogy még előtted áll az egész élet. A többi meg majd kialakul, jön magától.
2021. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt vedd észre, hogy az életed attól lesz érdekes, jó, hogy kibomlik belőle az aki te vagy. Ez nem úgy történik, hogy vannak külső mércék versenyek és ezeken te nyersz. Hanem oda juthat el mit csúcz, hogy te leszel önmagad mércéje.


"annyi öröm van hogy azt tanulhatom amit akarok és hogy jól megy a küzdősport"


ezek pont oda vezethetnek, hogy kinyíljon ez a lényed.


Amúgy, hogy a konkrét problémádra is írjak. Barátságokhoz egyrészt az kell, hogy találj olyan embereket akikkel ott van valami közös érzület. Itt lehet peched és pont nem olyanok vesznek körül. De ebben is lehet jó a tanulás, mert ha tovább tudsz tanulni pl, akkor esélyesebben kerülsz a hozzád hasonlók közé.


Másrészt meg attól lesz a havarságból barátság, ha valódi dolgokról is beszéltek, szóval ha valamennyit megtudsz mutatni magadból azokból amik veled kapcsolatosak és amiknek tényleg tétje van, amik belőbbek. ez köt össze. Pl ha van egy társaság, akkor fontos hogy egy emberrel beszélgessel, ne a csapattal. Szóval ezek az egyéni szálak épülhetnek fel idővel.

2021. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem még lehetsz boldog; úgyhogy szóval ne aggódj.


ja amúgy, tényleg, ne is aggódj amiatt, hogy nem leszel boldog, mert pont az fogja elvinni a boldogságodat; pont az fog kibillenteni. :)


tehát nem aggódni. éld az életet; mostani lehetőségekhez próbáld kihozni a maximumot. :)

2021. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!