Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » November 1-től csak a tömegköz...

November 1-től csak a tömegközlekedési eszközökön terjed a vírus?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 07:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#20: Igazad van! Sajnos...

De lehet sokan jól érzik így magukat a jelenlegi helyzetben.

2021. okt. 29. 08:34
 22/29 anonim ***** válasza:
47%

A lepontozást köszönöm, de tényleg kíváncsi lettem volna. Követem a híreket, de én nem láttam sehol ilyen nyilatkotatot hogy az oltás örökké véd, vagy hogy soha többé nem kell maszk.. Legalább annyit elárulna valaki, hogy ezt melyik médium hirdette, hogy meg tudjam keresni magamnak? Köszönöm!

#18

2021. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, - terjedt az már az augusztusi tűzijátékon is - legalább annyira, - mint a prájdon és a békemeneten. A halottak napja is izgalmas lesz, - kellene szervezni még három tűzijátékot ebből az alkalomból is, (biztos, ami biztos)!
2021. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

"Valaki tudja meddig tart még ez a cirkusz? Január körül azért vége lesz?"


Igen, de aztán folyt.köv.márc.

Tudod, a páros számú hullámok mindig márciusban kezdődnek, a páros számú meg (második, negyedik) azok mindig ősszel.

2021. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

2 hete színházban voltam, egymásba ért a f...szunk, olyan szűkek a helyek, telt ház volt. Maszkot sem, védettségit sem kértek.

Most meg hirtelen mindenféle korlátozás. (Tök "hitelesek")

2021. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
#18 Amióta karnyújtásnyira került az oltás lehetősége mindenhonnan az ömlött a médiából, hogy ha elég beoltott lesz, akkor fel lehet oldani a korlátozásokat. Mondok neked pár vakcinacelebet: Dr. Zacher Gábor, Müller Cecília, Merkely, stb. Nézd vissza a kormányinfókat, meg olvasgass vissza.
2021. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19%

#26

Igen, az arra a hullámra vonatkozott. Hol volt benne az "örökké"?

2021. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Lemaradt: ami ilyen állandó számként keringett, az a 80-90%, ha annyi oltott lenne akkor tartósan el lehetne felejteni a korlátozásokat. Jelenleg durván 50% környékén vagyunk.

Nem értem, miért meglepő hogy nem párolgott el a covid...

2021. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
25%
Én nem értem miért nem lehet ezt a helyzetet komplexebben szemlélni. Szar a helyzet, a kormány viszont nem lép azonnal, minden korlátozást behozva újra, mert akkor cirka lincshangulatot keltene, fel lenne háborodva a magyar nép, hogy már megint korlátozzák a szabadságában. Úgyhogy az első lépés a tömegközlekedés volt. Nem elegendő, de már ez is kihozta mindenkiből a hisztériát. Ezért is mondta Zacher, hogy ideje lenne a járványt nem politikai, hanem szakmai oldalról megközelíteni..
2021. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!