Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » November 1-től csak a tömegköz...

November 1-től csak a tömegközlekedési eszközökön terjed a vírus?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 07:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

Ha az MHM kapna egy lehetőséget akkor nem hinnem hogy maradna ez a buta értelmetlen maszkabàl már megint.Nem is értem minek maszk ha olyan jó az ótás?Ebbol is látszik hogy sz@rt se ér és hogy jól tettem hogy mentem oltatni és meg élek de érdekes.😋Míg ezek vannak kormányon lesz itt 4. 5.ótás is és maszkabál mely intézkedéseknek értelme 0 csak a gyógyszergyárak gazdagodnak tovább aztán ennyi.

Nagyon átlátszó az egész!

Senki se olvasson és akkor leállnak mert látják hogy a kutyát nem érdekli higyjétek el és nem tudnának mit tenni de így hogy engedve van gyakorlatilag bármi nem is lesz változás sőt....

En már az elején megmondtam hogy ez lesz és nem 2 szuri és vége de nem hittek nekem sokan na most tessék!!

2021. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
49%

9-es! Nézd meg mi van Németországban, Franciaországban, stb! Az lesz itt is, még nagyobb ostobaságok, mint most.

Egyébként logikus lenne a tömegközlekedésben hordani a maszkot, mert ott vannak legjobban összezsúfolva az emberek. Az oltás nem tud megvédeni attól, hogy elkapd a betegséget, mert az oltás, a már szervezetbe bejutott kórokozó ellen vált ki védelmi reakciót. Sok oltott van kórházban, vagy otthon van nagyon rosszul, szóval oltás ellenére is lehetnek komolyabb tünetek.

Szerintem egyébként nincs nagyobb értelme védekezni, mint az influenza ellen, politikai, vagy gazdasági manipulációnak tartom az egészet.

2021. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem mentem oltatni csak a telefon elírta
2021. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
12-es Így van ahogy mondod!
2021. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
Terjed a pcr járvány keményen
2021. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Igen, és ha eddig nem lett volna világos, Magyarországon egy járványügyi döntés sem született a járvánnyal kapcsolatban, szigorúan csak politikai, ami néha egybe esett a járványügyi észszerű döntésekkel, de legtöbbször nem.


Sajnálom azokat, akik azért oltattak, hogy majd ne kelljen maszkot hordani, meg ne legyen korlátozás. Józan ésszel már 2020 nyarán, még az oltások piacra dobása előtt tudni lehetett, hogy nem lesz elég az oltás, ahogy hiàba van az ápoló is beoltva HBV B ellen, mégis felveszi az egyéni védőeszközöket (maszk!!), ha egy HBV B-vel fertőzött beteget kezel!! Ez így volt 30 éve is! Csak az oltási propagandisták sokakkal elhitették, hogy majd most másképp lesz és egy járványos légúti betegség esetén nem kell maszkot hordani és az oltás örökké véd.

2021. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%

16-os Erről van szó!

Nem kell nagy ész hozza hogy erre épeszű ember rájöjjön.

Fejezzék be az emberek az oltópontokra való futkosást mert semmi értelme nincsen hisz elkapja a takony kórt ugyanúgy és tovább is adja,akkor?Minek??

Ja és trombózisveszélyt is okoz plusz neurológiai következményei is lehetnek és ugyanúgy maszkolni kell tehát ér annyit?

2021. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"az oltási propagandisták sokakkal elhitették, hogy majd most másképp lesz és egy járványos légúti betegség esetén nem kell maszkot hordani és az oltás örökké véd"


Hol jelent meg ilyen tájékoztatás? Nem találkoztam vele.

2021. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nyáron elég volt 5,5 millió oltott a nyitáshoz, most meg annál több kell megint. Szerintem szépen lassan mindenki be lesz oltva. Ennél a zsarolásnál az is jobb lenne, ha kötelezővé tennék. És nem lenne cirkusz, hogy xy helyre csak kártyával lehet bemenni, egyes munkahelyeken csak oltással lehet dolgozni. Ja de most is könnyebb volt a munkáltatókra hárítani a felelősséget, hogy ők tegyék kötelezővé az oltást. :D

Én még így is attól félek, hogy nem lesz kormányváltás. Eltűrnek mindent az emberek.

2021. okt. 29. 08:21
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem lesz kormány váltás, annak szerintem leginkább az lesz oka, hogy sokan nem mennek majd el. Olyankor pedig, automatikusan ugye a jelenlegi kormányra megy a voks.

Sokan úgy lesznek vele, majd mennek mások. Sokan pedig egészen egyszerűen lusták lesznek felállni.

Ennél rosszabb már nem tudom hogy lehet ez az ország :)

2021. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!