Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen az iskolába nem megy a barátkozás?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy egy viszonylag nivos iskolába jelentkeztem, de nem is ez a lényeg. Szerintem eléggé más beállítottságú vagyok, mint azok emberek, mondjuk néhány tulajdonságban meg úgy gondolom hasonlítunk. De mikor beszélnék velük, vagy elintéznek 2 szóval, vagy egysesek még le is néznek, pedig szerintem nincs okuk rá. Próbálok normális és megértő lenni. A normális alatt arra gondolok, hogy nem hozok másokat kínos helyzetbe, nem flegmázok, betartom az alapvető normákat. Az a baj, hogy akárhogyan is próbálok beszélni velük, kipróbáltam több módszert, nem megy velük a barátkozás. Most ezekkel a flegmázós emberekkel, nagyon nem is szeretnék, de az a baj olyan közegben vagyok, ahol rengeteg ember ilyen és annyira magányosnak érzem magam. Nem tudom, hogy ilyenkor mit tudok tenni? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

2021. dec. 6. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem biztos, hogy bármi bajuk van, úgyhogy ez így elég hülyén venné ki magát szerintem...

Kérdező, inkább próbálj olyan helyen barátkozni, ahol úgy érzed, hogy könnyebben megy, az osztálytól meg ne várj el semmit.

Talán pont az a baj, hogy érzik rajtad a görcsösséget. Ha nem kimondottan "akarsz" barátkozni, könnyebben összejön majd szerintem is (ahogy valaki már írta). De addig sem kell magányosnak érezned magad, hiszen máshonnan vannak barátaid, azt mondod.

2021. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy egy ideje már nem is nagyon stresszelek és nem várok semmit
2021. dec. 9. 11:38
 13/14 A kérdező kommentje:
Régebben kérdeztem mi a bajuk velem, szokásosan jött a nincs semmi, nagyon bírunk, de az ellentettjét éreztem.
2021. dec. 9. 11:39
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
én büdös voltam, sokszor hetekig nem fürödtem.
2022. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!