Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés
Onyx123 nevű felhasználó kérdése:

Egyszerűen nem megy a barátkozás mit tegyek?

Tegnap elmentem hàzibuliba és alig vártàk hogy hazamenjek,mert sz elején ugy volt hogy mehetek,megsem mukkantam egyszerűen kivagyok tolva tőlük.(ez az egyetlen társaság a faluban.)mit tegyek?hogy szerezzek barátot?

márc. 23. 08:09  Privát üzenet  

A válasz
Ez nem úgy van, hogy- Hé akkor barátkozzunk! -Oké! Ezt nem lehet erőltetni, és nem kell rágörcsölni. Beszélgess kötetlenül, és érezni fogod, hogy kivel vagy egy hullámhosszon. Nem csak a faluból lehet barátokat szerezni. Levelezz sok emberrel, és később meghívhatod őt/őket egy kávéra, vagy nyársalni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 23. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak most?
Kicsit magányos vagyok, mit csináljak?
Hol barátkozhatnék 16-20 éves emberekkel Budapesten?
Barátkozás miatt megjátszom a hülyét?
Hogyan ne legyek magányos? És hogyan tudnám a hangulatot kicsit karácsonyiasabbá varázsolni itthon?
Milyen emberré kellene válnom ahhoz, hogy mások felhívjanak, érdeklődjenek felőlem? (bővebben lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!